Ölüm en son sana gelmeliydi:-(

bugün güneş doğmasın sabah olmasın istedim ama yine güneş doğdu yine sabah oldu...ölümün en son bulmasını istediğiniz kişiler var mıarkadaşlar...benim vardı ölüm en son seni bulsun sen hep gül derdim..bu dileğimi o kadar yürekten ederdim ki nazar değecek diyede korkardım...akşam mersin-erdemli de pompalı tüfekl ölüm meydana geldi...ölen GÖKHAN B.ölüm sana gelmesin yüzünden gülmen eksik olmasın derdim gökhan b.erdemliye geldiğimde ilk önce senin yanına gelirdim..sana selam verirdim...nasılsın diye sana sorardım ilk önce...şimdi kime soracam...şimdi kimle selamlaşacam...geride bıraktığın yetim bir çocuk,gözü yaşlı ana-baba ve eş...tamam belki ölecektin ama böyle değil gökhan,böyle değil..bu gidiş sana yakışmadı...kimse ailene başın sağolsun diyemedi...çünkü kimsenin ağzına yakışmadı bu laf...hele de senin arkandan hiç yakışmadı..hiççç...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• başınız sağolsun sanırım genç biri idi. ama pompalı tüfekle neden vurmuslar ne isterler yani kocaman dünya simdi vuranlar kocaman dünyadan küçüçük zindanlara gireceksiniz hadi vurduğunuzu değil kendinizi düşünmedinizmi 5 dakikalık erkeklik için ömür boyu esir olacaksınız

0|0
    0|0
    • o genç biri değil gençliğin ta kendisiydi...hayatın en güzel gülen yüzüydü...sağolun...

Erkekler Ne Diyor 7

• Başın sağolsun.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesın

Allah sabır versın

0|0
    0|0
  • Başınız sağolsun üzüldüm..

0|0
    0|0
  • mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • annem ve abim Allah onları başımdan almasın bu arada sanaada başın sagolsun diyebilirm en fazla.. S

0|0
    0|0
  • allah gani gani rahmet eylesin.. sevdiklerine sabır versin..

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun Allah rahmet eylesin eminim cennetten seni görüyordur üzülmeni istemez hepimiz sonuçta o yolun yolcusuyuz sabır versin Allah

0|0
    0|0
    • amiin sağolun...hepimiz o yola gitcez de bu en son gitmeliydi...ilk önce bu gitti...ALLAHım ikinci can vermiş olsaydı hiç düşünmeden verirdim ona

• okudum rahatım biraz..sağol

• rica ederim ferahlatır içini

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...