Kuran la dalga geçtikleri ses kaydını doğruladı. Ne düşünüyorsunuz?

Metehan Demir, Kuran'la dalga geçtikleri ses kaydının kendilerine ait olduğunu ve 'bazı haddini aşan ifadeler kullanmış olabileceğini' kabul etti.

Metehan Demir, Egemen Bağış'la yaptığı ve Kuran'la dalga geçtiği ses kaydını kabul etti; ses kaydındaki ifadeler için özür diledi, kayıtta oynama olduğu iddiasını yineledi. Demir'in 'kendinden' özür dilemesi dikkat çekti.

Akp dindardı değil mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan, 6 yıllık ateistim...

...ben bile doğrudan doğruya bir ayetle dalga geçmedim lan...

...imalı imalı, ayeti yazıp, hiç yorum yapmadan -siz anladınız niyetimi- tarzı davranmışlığım vardır o ayrı...

...helal olsun Egemen Bağış'a, yaman kafirmiş...

0|4
    0|2
    • Alttakine link atarmısın level yetmiyo benim bulabilirsen haberi.

• Adamlar bunu görüyor cehapede şöyle dedi diyorlar yahu bu memlekette başka parti yok mu bbp var sp var illa chp ye oy vermek zorundaymış gibide laf etmiyorlar mı

• ...bir de bunu CHP yapsa idi, "..işte görüyorsunuz, CHP zihniyeti bu..." diye sallayacaktı baş p**evenk...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• hic sasırmadım :) her cuma bir ayet uyduruyorum dıyor adam ya. halk da bunlara "dindar" olduklarını dusunerek oy veriyor...ah türk insani ah... ne zaman akıllanıcaksın...

0|2
    0|1
  • Bunu yapanda bunu savunanda O.kul Ç.oçuğudur

0|2
    0|1
  • Ulan ulan ulan ben demedim mi 50 kere bu adamlar müslüman değil diye, bir dinleyin lan bir dinleyin :'////

cayırt

0|1
    0|0
  • atsana linkini

0|0
    1|0
    • Googledan baksana,4 level gerekiyor link için

• ses kayıtlarının hıc bırı montaj degıldı kı :) ses muhendisleri dogruladı, hic bir montaj bu kadar kusursuz olamaz. bildigin telefon konusması ıste. gonderdıgım lınkı dınledıysen zaten anlamıssındır montaj olamıycagını. arka seslere kadar. egemenin esiyle olan diyaloguna kadar mevcut:)

• Allah razı olsun sövmeyeceğin için :)

• Kur'an la dalga geçmek mi? sonumuz geliyor

0|0
    0|0
  • Dur ben de google'dan bakıp bir ayet çakayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...