Hayata Yeniden Başlamış olsaydınız ne Yapardınız?

Hayata Yeni bir Sayfa Açtınızı düşünün Şuanki İş veya okullu unutun ve herşeye sıfırda Başlamış olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Lise yillarimdan itibaren, bol bol arkadas edinmeye yogunlasir, ve hayati o zamandan itibaren, butun zevkiyle, aci tatli hepsini sindire sindire, yasardim, Universitede de Veterinerlik Yuksek Okuluna gider, bitirir ve Diplomami alirdim. Sonra istedigim bir semtte, bir Veterinerlik Klinigi'nde ya 2-3 ortakla birlikte ya da kendi Klinigimde isyerimi acardim:)) Ailemden de bu sekilde ayrilir, yani evden tasinir, o vakitten itibaren de, kendi yasamimi kendim kontrol eder ve kazanirdim. Hersey benim kendi secimim olurdu.:) Evlenmekte... Istedigim ve anlastigim birisiyle ayni evde yasamakta...:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herhalde kaldığım yerden devam ederdim.

0|1
    0|0
  • bazı hataları yapmazdım.

0|1
    0|0
    • Hatasız kul olmaz bulafı söliyen güzel söylemiş Hata yapmadan Doğruyu bulamasın :)

• Yurtdışına gidip buradaki her şeyi unuturdum. Yada çantamı hazırlayip dünyayı gezerdim. 2. sini hep istemişmdir ama korkuyorum.

0|1
    0|0
  • açıköğretim yerine örgün eğitimi tercih ederdim. bok vardı üniversite ortamından bu kadar tırsıcak!

0|1
    0|0
  • dogar dogmaz para kazanmaya calisirdim isleri daha onceden kursam deniz agaoglu olurdum :)

0|1
    0|0
    • Doğar Doğmaz Çalışmaya Başalrsan :) ölene kadar 2 ev bir araba alırsın :D

• cok pardon ama 21 tane saglik kabinim 3 tane evim 0 aldigim q7 arabam var bende deli gibi ticari kafa var veb oyle olsa ali agoglu olurdum ben 12 yasindayken pazarda toka tezgahim vardi arkadaimivoturtmustm basina karimin yuzde otuzunu ona vererek giris yaptim ben bu hayata

• aynı şeyleri yapardım gene.

0|0
    0|0
  • bundan daha fazla mücadele edebilecegimi sanmıyorum. o yüzden daha iyi kosullarda dogmus olmayı dilerdim hayata yeniden baslamıs olsam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi bir üniversite kazanıp kariyer sahibi bir işim olması için mücadele ederdim birde 45 yaşıma kadar evlenmezdim

0|1
    0|0
  • Sen aşka doymazsın

Masum masum bakma pişman olmazsın

Af dileyip durma senin ruhun aç

Her gördüğün senin olmalı, bak çözüm senin

Güle güle yolun açık olsun

Aşk nedir bilmeyenle

Geçer mi ömür sence?

Güle güle döndüm uçurumdan

Hataydı en başında

Kaybettim sonunda