Gözünüzün önünde cinayet işlenecek olsa,işlense ne yaparsınız?

soru yukarıda detaya gerek yok..

ne yapardınız?

ben donar kalırdım sanırım..

cevaplar için teşekkürler..

iyi geceler

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• 155 ,112 yi ararım elimizden bişiy gelmez giden gitti artık...

THE END...(sevgiseli1907)

1|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Doğruya doğru 155 ve 112' yi arardım. O an ki reaksiyonum ve duruma göre hareketlenmem olur. Cesaretimi toplayabilirsem cinayeti işleyene sopayla saldırmam kaçınılmaz.

(Allah korusun )

cut.

1|0
    0|0
  • bankacılık yaptığım 2007-2009 yılları arasında urfaya gitmiştim bir benzin istasyonunda gözümün önünde resmen bir vahşet yaşanmıştı bir arabada 5 kişi biri bayandı öbür arabadan iki kişi(baba oğulmuş)ellerinde av tüfekleri ile o 5 kişilik arabadaki 4 kişi tüfekle gözümün önünde vurdular.genç olan bir de o 5 kişi içindeki bayana,sülalenizdeki diğer erkekleri de yolla onlarıda vuralım dedi.çok değil 30mt yoktu önümde.o genç çocukla gözgöze gelmiştim dumur olmuştum elimle naapıyosun?der gibi bişey yapmıştım çocuk bana,sende istermisin?diye sormuştu...ben hiç birşey yapamamıştım.polisi bile arayamamıştım ambulans filan hak getire.işin garip tarafı etrafta insanlar gayet sakindi...

1|0
    0|0
  • Gözümün önünde zaten 2 -3 kişi öldü.

Birinde 8-9 yaşındaydım

diğerinde 17-18 yaşındaydım.

Direk polis ve ambulans'ı arıyorum ama çok soğukkanlıyım hiçbirşey olmamış gibi devam edebiliyoruym.

1|0
    0|0
  • Bir keresinde şahit olmuştum böyle bir olaya. İlk 5 saniye mal gibi baktım kaldım sonra ilk ambulansı sonrasın da ise polisi aradım. Kovalamalık bir şey olsa 5.saniyeden itibaren koştururdum adamın peşinden ama benim gördüğüm olayda adam geldi vuracağı adama sövdü sövdü 2 tane pat pat sıktı.Attı silahı yere oturup ağlamaya başladı.Bildiğin kurtlar vadisinden bir sahne gibi bir şeydi.

1|0
    0|0
  • zikimde olmaz.

1|0
    0|0
  • donup kalmazsam kaçarım herhalde

1|0
    0|0
  • Selametle der geçerim.

1|0
    0|0
  • Şok geçirirdim sanırım.

1|0
    0|0
  • Ben 155 o kadar çok ararim ki bazen onlar ariyorlar nasisliniz iyimisinz bu ara pek aramiyorsunuz diyip hal hatir sorar oldular :D

1|0
    0|0
  • Ben aliskinim o yuzden benim icin sorun degil mudahale icin ortamin sakinlesmesini beklerim

1|0
    0|0
  • polisi arardım

zor bir durum allah göstermesin

1|0
    0|0
  • Acikcasi ben staja gitmeye karar verdigim dönemlerde adliyede bol bol kavga dövüş goruyorum. Silahli catisma gördüm ama daha ceset görmedim. Veşu andüşündüm de etkilenmiyorum boyle seylerden

1|0
    0|0
  • İşlendi bir kadın tam kafasından vuruldu kaza kurşunu... Adamı vurmak istiyordu seken kurşun karısının anlına girdi. Ambulans aradık başka yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • bi ara oldu taksiciler kavga ediyordu adamın biri silahını cıkardı 2 tane sıktı biri adamın karnına geldi digeride arkadasımn bacagına ben arkadasımla ilgilenirken diger adam ölmüştü 2 gün etksinde kalmıstım mk

1|0
    0|0
  • 155 aradım, gerek varsa 112 de

1|0
    0|0
  • Kaçarım

1|0
    0|0
  • kaçardım sonrada polisi arar olayı ihbar ederdim veya bir karakola giderdim. O anki duruma bağlı veya saklanırdım bilemiyorum kolay birşey değil insanın onunde birinin öldürülmesi tırsardım valla,Allah öyle bir durumda bırakmaz inşallah.

1|0
    0|0
  • Görmedim duymadım bilmiyorum derim sonra yardım ve yataklıktan bizide hapise atarlar ALLAH muhafaza :D

1|0
    0|0
  • Henüz rastgelmedim

1|0
    0|0
  • geç degilsee engell olurdumm iş işden geçtiyede bişi yapmazdımm ..

1|0
    0|0
  • engellemeye çalışırdım

1|0
    0|0
  • beni de öldürmemeleri için kaçardım :D

1|0
    0|0
  • Murder the murderer felsefesini hayata geçirdim

1|0
    0|0
  • bilmem

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • Ölenle ölünmüyor deyip lahmacun söylerdim ^^

cayırt

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Direk polisi ararım ne olursa olsun. Cinayet mahalline yakın bir yerde ama kendimi koruyabileceğim bir yerde dururum. Polis geldiğinde bilgi bile veririm. Sonuçta aynı durumda ailem de olabilir bende olabilirim sevdiklerimde olabilir..

1|1
    1|1
  • Caddede gece 1 de kavga vardı ve adamın bir tanesi diğerini bıçaklamaya çalışıyordu.

Ben resmen camdan bakarken titremeye ve ağlamaya başladım.

İlk kez böyle bir şeye şahit oluyordum. Cinayet işlenilmesini düşünemiyorum zaten.

Rabbim öyle durumlardan uzak tutsun inşaallah.

1|0
    1|1
  • oooo hayatım tehlikede deemktir salaga yatarım görmemiş gibi havaya bakar kaçar giderim ndjsfg

1|1
    2|0
  • ilk 5 saniye şok sonra topuklardım polisi arardım

1|0
    1|0
  • pazarda dedemle gezerken adam vurdular gözümüzün önünde mal gibi kalakaldık

mal derken yani kendimi kastediyorum dedemi değilm:D

1|0
    1|1
  • İlk önce topuklar sonra polise ihbar ederim, sonra beni görür benide ham çökelek yapar filan.

1|0
    1|0
  • Kaçarım ben.

1|0
    1|1
  • tecavüzcüyse öldürülen "oh olmuş" derim.

zerre kadar da içim yanmaz.

1|0
    1|0
  • İzlerim şoka girmiş bir halde :O

1|0
    1|0
  • işlendigi zaman söylerim, şimdi bilmiyorum.

1|0
    0|1
Yükleniyor...