Kadınların eğlenilecek kadın ve evlenilecek kadın olarak ayrılmasını doğru buluyor musunuz?

Kadınların eğlenilecek kadın ve evlenilecek kadın olarak ayrılmasını doğru buluyor musunuz?

0|0
15|51

En İyi Erkek Görüşü

• bu tamamen algı meselesidir. eğlenilecek kızlar kategorisine girenlerde bir gün evleniyor, gereksiz bir ayrışma.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 50

• Sınıflandırmalar zaten hayatın bütün alanında var. Erkeğe karşı da var mesela, eğlenilecek erkek ve evlenilecek erkek gibi.

Burası ayrı konu, sırf bu konu açısında değerlendirecek olursak elbet yanlış. O da şöyle yanlış; -Sen kalkıp herhangi bir kızı tipi veya ses tonuna göre eğlenilecek veya evlenilecek diye kritere sokarsan o yanlıştır. Lan bu et parçasından ve ringtone dan ibaret mi, kişilik karakter filan var.

Ama bu sınıflandırma genel açıdan bakıldığında doğru veya yanlıştan ziyade olan bir durumdur. Sadece isimler değişir

bknz: eğlenilecek kız-> flört, kaşar, or..., yollu, at gibi gibi gibi.

bknz: evlenilecek kız-> eli yüzü düzgün, dürüst gibi gibi gibi.

İsimler değişiyor, sınıflandırmanın temel kaynağı yine aynı :)

Sonuç olarak doğru buluyor muyum? Hazzetmiyorum bu durumdan fakat olan bir şey bu.

cut.

1|0
    0|0
  • bu konuda cinsiyet ayrımı yapmak yersiz.

erkeklerin de evlenilecek eğlenilecek cinsleri var. ayrıca eğlenilecek kadın sadece yatak muhabbeti düşündüğü kadın değildir erkeğin. yeni yerler görmeyi bilen sana hayatla ilgili bir şey katan fikirleri olan kadındır.

eğlenmediğin erkekle / kadınla bir ömür ne yaparsın o da ayrı bir merak konusu.

ben eğlenilecek adamım arkadaşım, evleneceğim kadında benimle eğlenmeden evlenmesin.

1|0
    0|0
  • eğlenemediğimle evlenmem

2|1
    0|0
  • Elbette ki her bir insanın farklı bir konumu vardır. Eğlen,ilecek ve evlenilecek diye ayırmışsınız zaten ki bu gerçek; sadece kadın değil erkeklerde de bu konumlarda olanlar var. Ama hiç kimse hiç kimseyle eğlenme hakkına sahip değil. Toplum bu gibi ayırımcılığı gerektiriyor. Örnek Hayat kadınları ve Ev kadınları...

1|0
    0|0
  • Genel olarak insanları, özellikle kadınları kategorize etmeyi, etiketlemeyi sevmiyorum.

Ayrıca, o kedi çok şeker... :)

2|0
    0|0
  • Doğru bulmak veya yanlış bulmak değil de bu ayrım zaman için de kendiliğinden oluyor.1 kadın bir dönem 1 kişinin eğlenilecek kişisi oluyor sonra ki dönem de ise başka birinin evlenilecek kişisi oluyor. Aynı şekilde tam tersi de söz konusu. Yani 1 bayanın hem eğlenmelik hem de evlenmelik dönemleri oluyor.

2|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlış!

2|0
    0|0
  • Kadınları eğlenilecek ve evlenilecek kadın sıfatıyla ayıran hemcinsim;

Sonunda eğlenemeyeceği bir kadınla evlenir, ve ömrü boyunca eğlenebileceği kadına ihtiyaç duyar..

Kadınları eğlenilecek ve evlenilecek kadın sıfatıyla ayıran kadınlar ise;

Sonunda kendisine evlenilecek kadın gözüyle bakın biriyle evlenir, ve ömrü boyunca ev işleri yapan ev makinesi olarak yaşar... Eşini eğlenilecek kadınların arasından toplaması cabası...

Eğlenilecek kadınla evlenmeyi başaran adam, bir ömür kendisini eğlendirecek kadına sahip olur...

1|0
    0|0
  • evet doğru buluyorum tabikide herkesle evlenicek halimiz yok

1|0
    0|0
  • böle bir ayirimi yapan kendisi hangi kategoriye giriyor onu tartismak gerek:)

1|0
    0|0
  • belki doğru değil ama bu noktaya getiren yine bayanlar, hani herkes hakettiği muameleyi görür diyorlarya, tabi bazı bayanların gönüllü tercihi onlara kötü demem

1|0
    0|0
  • elbette doğru buluyorum. eğlenilcek kadın cinsel isteği gidermek içindir

evlenilcek kadın cocuğunun annesidir.

ben bir erkek olarak ve tanıdıgım erkek kardeşimlerimle arada konuştuğumuzda hiçbiri sevdiği kızı düşünerek masturbasyonn yapmaz cinselliği konuşmaz

1|0
    0|0
  • bunun dogrulughunu kadınlar kendılerı belırler

evlenılecek kadın asaletı durusu konusması dusuncesı ınanısıyla kendını bellı eder

ama kendını kullandıran hatta bundan zevk alan kadın turlerıde var

1|0
    0|0
  • zaten bu ayrımı bız yapmıyoruz ...

kadınlar davranıslarıyla bu ıkı gruba gırıyor

ve bu sozlerle bızde onları dıger gruptan ayırıp hangısını ıstıyorsak oraya gıdıyoruz

evlenılecek ve eylenılecek sozu kadın ya da erkek farketmez bu arada

1|0
    0|0
  • Evet doğru buluyorum çünkü gerçekten kutupları farklı kadınlar var erkeklerde öyledir gerçi tek bir cins olarak söylemem doğru olmaz.

1|0
    0|0
  • Evet çok doğru. Bayan vardır, gezer tozar kafası sadece bunlara çalışır. Yemek yapamaz,temizlik yapamaz.

bir de bayan vardır, yemek yapar evini çevirir, düzenler falan filan

1|0
    0|0
    • kardeş profil resmin dikkatimi çekti... en başta çıkana bakarmısın link

• farkında olmadn baya ''VE'' demişim :)

• bu dedigin kızı evlenmden bulamazsın ki

evlendiginde yemek temizlik yapar mı anlarsın

• Sadece kadınlarda yok bu erkeklerde de var. Kızlar iyi huylu erkeklerle evlenir ama yaramaz erkeklerle flört eder. :)

2|0
    0|0
  • Bir insan düşünün cinayet işlemeyi istesin. Suç aleti olabilecek materyali bulamazsa bu olumsuz isteğe sahip olsa bile sonuca gidemeyecektir. Kadın karakter olarak eğenilecek kadın olmaya yatkın bile olsa sonuçta eğlendirdiği bir erkektir. Yani bu ayırımın yapılabilmesinde o kadın kadar onun eğlendirdiği erkeğin de payı vardır.

1|0
    0|0
  • kendilerini eğlenilecek kadın statüsüne koyanlar eklesin <3

1|0
    0|0
  • ciddi olmayanla eğlenilir. ciddi olanla evlenir. bide peynir çeşitlerimiz var işte. uzatmayım kaşarlar

1|0
    1|0
  • Bekar ölen kaç kadın tanıyorsun. çok değildir belki de hiç. O halde illaki birileri evleniyor her kadınla. birisi için evlenilmeyecek kadın bir diğeri için evlenilecek kadın olabilir.

1|0
    0|0
  • Ben hepsine eğlenilecek kadın olarak bakıyorum, bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar.

Tabi yüzüne söylemek iyi bir fikir değil...

Adam olsun evlilik teklifi edelim...

1|0
    0|0
  • Zengin kocanın birçok kadının hayallerini süslediği bir dünyada, kadınlara yapılan bu tür ayrımlar çok normal. Doğru mu, tartışılır ama normal ;)

1|0
    0|0
  • benim bu konuyu doğru bulmam ya da bulmamam önemli değil sevgili kardeşim.kadınlar bu konuda ne düşündüğü ve eylemlerinin ne doğrultuda olduğu önemli...

1|0
    0|0
  • "Eğlenecek kadın var evlenecek kadın var" önermesi doğru olsaydı evlenecek kadın ile eğlenilmezdi; ki dünya üzerinde bu denli aptalca bir şey var mıdır gerçekten merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes evlenilicek kişidir. Tabi dengi ile; eğlenilicek erkekte var eğlenilicek kadın bunlar evlenebilir yani.

1|0
    0|0
  • evet buluyorum. zaten oyle kı. dogruya dogru

1|0
    0|0
  • Benim eglendigim baskasina gire evlenilecek olabilir kisaca hayir dogru bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Bu erkeklerin düzgün abaza diye ayrılmasına benziyor bence bu hayatta her şey saçma

1|1
    0|0
  • bence ayrılırlar. fakat şöyle birşey var: bana göre farklı insanlar evlenilcek/eğlenilecek insanlardır, başkasına göre farklı insanlardır. ama kesinlikle ikisi birbirinden ayrılırlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 15

• Doğru bulmuyorum ama kadınların kendilerini bu duruma getirmeleri çok üzücü.

Bazı erkeklerin bu tarz bir bakışını bile bile kadınların kendilerini kullandırtmaları hiç hoş değil.

Eğerki bir kadın kendine saygı duyuyorsa zaten o sözü kendine dedirtmez. Ona göre hareketlerde bulunur.

1|0
    0|0
  • Insan karsisindakinin karakterini taniyarak bunla eglenirim veya evlenirim cinsinden düşünebilir bende erkekler için aynısını düşünüyorum. Bazi feministler bu tur şeylere hemen atliyo bikac ay once bir soruda tartisma çıkmıştı nerdeyse. Ben bu dusuncedenn dogal biseu göremiyorum.

1|0
    0|0
  • Buluyorum

şöyle ki Erkeklerinde evlenileceği eğlenileceği var

1|1
    1|1
  • avatarındaki kedinin ayağı hiç hoş durmuyor benden demesi.

soruna gelince .

eğlenebildiği kızla evlenmeyi düşünürler heralde.

bilemedim.

1|0
    0|0
  • biz kızlarda da durum farklı değil aslında. serserilere aşık olup, baba olabilecek adamlarla evleniyoruz.

1|1
    0|0
  • tabikide doğru kadın vardır geceleri sokakta sürter. kadın vardır namusuyla oturur.

2|0
    2|0
  • Eğlenmediği kadınla evlenen adamın aklına şaşarım.

2|0
    1|0
  • no :D fdasdasfdas

1|0
    0|0
  • Bızde böyle uyuyooz kedımlee :)

1|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum. Bu tarz ayrımlar cahil beynin urunudur. Bahsini söz konusu eden kişi sınırsız olarak gorus alanımın dışına çıkar.

1|0
    0|0
  • ayrım yapanların şahsiyetlerine bakmak gerek diyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekleri de aynı şekilde ayırdığımızı düşünürsek, doğru sanırım

1|0
    0|0
  • bu sadece bayanlara özgü değil erkeklere de özgüdür. bknz. serseri,aile erkeği...

1|0
    0|0
  • insanları ayıran her türlü seye karsıyım.

1|0
    0|0
  • yanlış buluyoruz desek ne fark eder öyle ayrım yaptıran kim kızlar insan olsunlarda ayrılm yaptırmasınlar erkek haklı ben erkek olsam daha önce bişe yapmmş olsam gidip herkzle yatmış birini eş diye almam nikah dişi ilşki olmamamlııııııııııııııııııııııııııııı oluyosada bu ayrıma katlanacak

2|0
    0|0
Yükleniyor...