Rus kızlar Türkiye vatandaşlığına geçse ne yapardınız?

Hani böyle birşey olsa ülke rus kızlarıyla dolsa ne yapardınız sizden hoşlananları küçük görür müydünüz,saçınızı sarıya boyar mıydınız, yoksa namus çok önemli mi derdiniz ?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• türk kızları kesin intihar ederler ,aydın nesiller yetişir, nice gençler helak olmaz , memleket kurtulur , herkes mutlu mesut yaşar gider , ya da sayıca üstün kezban kümeleri arasına düşmek zorunda kalan rus kızlarıda zamanla kezbanlaşarak, daha geniş kitlelere yayılırlar, böylece yine herşey eski haline döner

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ulan sanki ruslar da sizin için geliyor

Bu kadar kız var Türkiyede Kime sahip oldunuz da rusu kaldı

Kırın kıçınıızı oturun

rus muş

2|0
    0|1
  • evimde oturur çay içerim

3|0
    0|0
  • sevdiğim adama ilişmesinler onun dışında ne halleri varsa görsünler :D

1|2
    0|0
  • Rus vatandaşlığına geçerdim

2|0
    0|0
  • yapmam zaten sarışın,mavi gözlü,beyaz tenli,fizikli bir kızım herkes beğeniyor

3|1
    0|0
  • Kevaşeler cogalir,yolsuzlugun tavan yaptigi ulkemde butun isadamlarinin kuması olur,:)cabuk kamburu cikicak uzun boylu rus kizlarini biz erkenden mezara gondeririz turk kizi cenemizle...:)))ben kilimi kipirdatmam ama rakip tanimam...

1|0
    0|0
  • justin bieber turkiyeye tasındıgında turk erkekleri ne yapıcaksa onu :D

1|0
    0|0
  • :D çayımı demeler içerim

2|0
    0|0
  • Mahallemizde rus istemiyoz

2|0
    1|0
  • bende rus vatandaşlığına geçerdim

0|0
    0|0
  • Türk kızları kıymete binerdi.

1|0
    0|0
  • güzel olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk önce bir adet rus bir adet türk kızı alırdım. İkisinide sopadan geçirip tepki boyutunu ve davranış biçimini incelerdim. Türk kızlarının daha dayanıklı ve sabırlı olması gerektiğini bildiğimden %80 türk kızı kazanırdı bu testi. Ve rus'a yol gözüktüğünü anlamış olmalısınız.. :)

0|1
    0|0
    • Sen dövmek için mi dayanıklısını arıyorsun? :) Hani yatak olayına girseydin daha uygun olurdu.

• Psikoloji araştırmalarına göre "Sevdiğim erkeğin her şeyine razı olurum" diye bir sonuç bulunmuş. Yukarıdaki yazımda kızı sopadan geçirme olayından da bahsetmiş olsam da aslında gerçek amaç bu değil. Amaç dövmek değil. Amaç sadık, seven ve sevmeyen kişiyi ayırt etmek. Sadece o anda aklıma gelen bir olayla kızları teste tutmak istemişim sadece. Türk kızları kazansın diye.. :)

• hemen kapaklamak lazım.

1|0
    0|0
  • 36 milyon türk vatandaşı kadın var ne yapıyoruz ?

1|0
    0|0
  • bu kadar işsizlik varken onlar gelse bu güzellikleriyle tüm işleri kaparlar biz işsiz kalırız.. birlikte olmak için de zenginleri seçerler, olan yine sana bana olur..

0|0
    0|0
  • Müslüman varken pis kafiri napiym!

2|0
    0|2
  • Türk kızlarına yazarım malu ilgi odağına kaybettiklerinden en mantıklısı o olurdu :)

0|0
    0|0
  • Bizim Türk kızları hizmetçi diye kullansın onları

1|0
    0|1
  • hass rusca bilmiorum lan acilen öğrenmem lazım derdim herhalde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...