Sizce nasıl giyineyim bir erkekle buluşurken?

Erkekler etek mi sever, elbise mi, pantolon mu? Kot mu, yoksa kapri mi?

Sevgiliniz ne giysin isterdiniz ya da renk var mı kızlara yakıştığını düşündüğünüz?

Topuklu mu iyi olur, spor ayakkabı mı? Neler size daha hoş görünür?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Valla tamam her erkeğin aklında onun en çok hoşuna giden bir kalıp vardır. Mesela ben uzun düz saç severim, ama dalgalı yada kısa saçında çook yakıştığını düşündüğüm kızlar oluyor.

İşte öyle ki buluşmaya giderken giyeceklerini sen belirleyeceksin. Kendine yakıştırdığını, kendini güzel hissettiğini, aynaya bakınca özgüveninin tavan yaptığını giy.

Zaten birkaç buluşma sonra sohbetler sırasında ve giyimden birbirinizin e tarz giymeyi sevdiğini anlarsınız, tarzınıza sahip çıkarak küçük rütuşlar yaparsınız.

Şimdi ben sana topuklu hiç sevmem spor tutkunuyum, ne giyersen altına beyaz spor giy desem, bana hoş gelirken erkek arkadaşına itici gelebilir.

Kısaca KENDIN OL. Erkekler bunu sever!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nerde nasıl buluşacağın önemli akşam yemeğe gidecekseniz bence etekle başla ama çok resmi olmasın...yok gündüz kafeye falan gidecekseniz ilk günden riske atma genelde giydiğin ve arkadaşlarının beğendiklerinden giy ve sakın ola ilk buluşmalar diye makyajı abartma çok itici oluyor...

haa unutmadan etkileneceği bi kaç şey eklemeyi de unutma aksesuar ..vs kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • şimdi yaz geldi sadece giysilerle sık olmak cok kolay ben neye bayılıom bilinmi ismini bilmiorm tarif edim :))) beyaz bir bluzz altına böle cingene eteği gibi uzun rengarek etekler varya altına bide beyaz konvers ayy bi tatlı oluolar bi tatlı oluolar sormaaaa :D tamam istediim diil ama buna benzio link

0|0
    0|0
  • kendin ol yaa ilk buluşma bu adam seni gerçek kişiliğinle tanısınn. kadınların ilk gün viktorya secret mankeni gbi takılıp sonradan paçoz tavırları erkeklerin sogumasına neden oluyor. dogal olun kızlarr dogall. erkekler kadınları değişmiceklerini, umut ederek severlerr oldugnuz gbi görunün

0|0
    0|0
  • Doğal ve rahat ol. :) Hayatımda olan bütün kız arkadaşlarımın giyinişini hiç eleştirdiğimi hatırlamıyorum.Hem erkek arkadaşın kıyafetini değil onu giyeni beğenmeli.Fakat benim genelde dikkatimi siyah giyinen ve "abartmadan" metal müzik tarzında takılan(onların dediğine göre) kızlar dikkatimi çeker.(bkz: düşünce ortaklığı,bende dinlerim metal.)Birde kızıl saçlı bayanlar gerçekten çok hoşuma gidiyor söylemeden içim rahat olmayacaktı mazur görün. :D

0|0
    0|0
  • ben bayanda mini etek yada dar pantolon severim..renk olarakta açık renkler diyelim...ama kendine yakışanı giymek en doğrusu tabiki.sende hangi kıyafetlerde kendini rahat hissediyorsan öyle giyin

0|0
    0|0
  • kendini nasıl rahat hissediorsan öyle giyin önemli olan kendinsin bence

0|0
    0|0
  • senin tarzın ne genelde ? :)))

0|0
    0|0
    • genelde siyah giyinirim..siyah etek..siyah bluz..saçlarımda siyah..biraz metalcilere benziyorum..ama o beni çok karamsar bulabilir..mavi bi elbise giysem beğenirmi acaba..

Kızlar Ne Diyor 4

• Kahverengi giyme.

Kahverengi renk olarak, benden uzaklaş sinyalini verir.

Pembe ve yeşili tercih edebilirsin. Pembe, sana daha tatlı bakmasını sağlar.

Nasıl hissediyorsan o gün, o şekilde giysiler giyin. Önemli olan senin kendine güvenin. Rahatsız olduğun bir ayakkabı gün boyu varlığını unutturmaz, o zamanda onunla geçirdiğin vakitten bir an önce kurtulmak istersin.

0|0
    0|0
  • En ufak örnekle oda arkadaşımın sevgilisi bukleli saçlara köylü güzeli kezban tabirini kullanıp eleştirirken, benim sevgilim en çok o saçlarımı sever.

Bu sebeple senin aynanın karşısına geçtiğinde giyiminden tırnaklarına kadar kendine en yakışanı görmen gerekiyor:)

0|0
    0|0
  • kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle

0|0
    0|0
  • İlk tanıştığınızda üstünde olanlara benzer şeyler giymeye çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...