Eski sevdigim kızın bu yaptıgı ne demek ?

ya kac oldu tartısıyoruz onunla .. diyorum ki senin benim iyiligim için yaptıgın seyler bana acı veriyor .. 4 aydır baska biriyle cıkıyor ... uzak duruyorum soguk duruyorum .. soyle bir durum var ortak bir arkadasla grup konusması yapardık biz cocuk benim kardesim gibidir sevdigim kız da onunla aynı sınıfta onlarda kardes gibi yani 3 umuz cok yakındık her gun ortakta konusurduk ama su anda durum oyle degil ben uzak duruyorum daha 3 gun once tartıstık hemen ardından askla alakalı bişi atıyo ortaga kavgamız 1 e 1 ozelde oluyo tabi ... ortagada benim zamanında yolladıgım yegenimin komik resimlerinden ya da benim sevdigim kızın tavsanı ile cekindigim resimlerden falan atıyo .. buda benim canımı sıkıyo... sanki hic bişi yok sanki ben o resimleri o zaman arkadas gibi atmısım durumuna mı getirmeye calısıyo .. kendisi hep oyleydim simdide arkadasınım demeye mi calısıyo .. bişi soluyorum alınıyo .. sırf ona deger verdigim icin kendi acımı es geciyorum... ama ben cevap vermek istemiyorum .. diyorum ki zaman ver bana .. ama yok yok yok .. artık kasti yaptıgını dusunmeye baslıcam .. ne bu cozemedim gitti.. diger cocuk face ini kullanıyo hergun konusuyolarmıs falan filan ..

Güncellemeler:
ne kanıtlamaya calısıyo bu kız ? bana aynı arkadas kalalım falan da dedi ama bu kadar mı empati yapamıyo ?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• bosver...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...