Her yaptıklarını, mutluluklarını ve mutsuzluklarını facebook'ta paylaşanlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Arkadaş faceyi bir açıyorum bakıyorum bizim insanlara her ne yapıorlarsa yazıyorlar.resimlerini koyuyorlar.video kaydı yapıp paylaşıyorlar.bu kadarı bana abartılı geliyor.siz ne düşünüyorsunuz?böyle olanlar bunu neden yapıorsunuz?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Görgüsüzlüğün daniskası..'' Görmemişin facebook'u olmuş tutmuş s*çtığının fotosunu koymuş '' diyorum ben buna..

Sosyal medyada paylaşım olmalı ama bu paylaşım yediğimiz, içtiğimiz, tuvalet zamanımız hatta aldığımız nefes olmamalı..

Facebook kullanan bir arkadaşım hamileliğinin her safhasını, ultrason görüntülerini hatta doğumun videosunu ve fotolarını, bebek emzirme fotolarını aklınıza ne varsa herşeyi paylaşmıştı..Millet her sabah elinde çekirdek '' bakalım bugün gündemde ne var? '' diye bekleyecek vaziyette idi..Ha Biri bizi gözetliyor evi ha facebook..Hiç farkı yok bence..

Elbette paylaşım olmalı ama bu kadarı abartı..Özel hayat denilen birşey var..'' Yediğin içtiğin senin olsun, gezip gördüklerini anlat '' sözü facebookta hiçbir zaman yer bulamayacak bir söz..

Rastladığımız güzel fotoları, düşünceleri, fikirlerimizi paylaşabiliriz ama özeli asla diyorum..Özel hayat, kişiye özel olarak kalmadığı zaman değerini ve güzelliğini yitirir..

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Böyle bir video var

0|0
    0|0
  • Ben onlara görgüsüz diyorum

0|0
    0|0
  • işte gerdekten mutlu bir kare diye paylaşacak gardaşlarımız var.. var bunlar sadece an meselesi sana uzak gelmesin ihtimal..

0|0
    0|0
  • cok sacma sapan vatandan işte calısıyor nelan restorantta yemek yıyıyor gıbı bır cok seye sahıt oldum telefonu ayfon olsa yandı he hehe cocukca seyler mıllet herseyını yazıyorda bazı seylerını nıye yazmıyor merak ederım

0|0
    0|0
  • kımseyı yadırgamam. bır se y de demem. ama ben yaparmıyım yapmam. tarzım degıl. gerek te yok

0|0
    0|0
  • ilerleyen teknoloji insanlar arasındaki iletişimi büyük ölçüde bitirdi millette ne yapsın derdini bilgisayar ile paylaşıyor :)

0|0
    0|0
  • içi dışı bir insanlar işte

1|0
    0|0
  • gereksiz şeyler

0|0
    0|0
  • çok ağır yalancılar... aslında hayatım güzel, demeye çalışıyorlar =) sadece göz boyama...

0|0
    0|0
  • ya ben ne yapayım kimse yok paylaşcak durumumda yok :(

0|0
    0|0
  • ergen değil, acemi ergenler :D

0|0
    0|0
  • gormemisligin daniskasi sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tamamen saçmalık neredeyse tuvalete girdiğini de yazacak hale gelmiş insanlar var o kadar sinir oluyorum ki bu duruma yani birde buna vakit ayırıp yazıyorlar şu an bunu yapıyorum diye resmen insan kendi kendine özgürlüğünü kısıtlıyor bir arada herkes starbucks'a gidiyordu kahve içmek için bu kadar saçmalık olmaz hani güzel bir şey yaşamışsındır o gün paylaşmak istersin arkadaşlarınla falan anlaşılır ama her yaptığın şeyi yazmak ne biliyim saçmalık birde koca adamlar kadınlarda yapar oldu bunu yani sırf gösteriş olsunda ne olursa olsun bu kadar düştü millet yani ..

Ben face kullanmıyorum gayette mutluyum ne yaptığımı nerede olduğumu bilmesi gereken Annem ve Babam başka kimseyi ilgilendirmez..

0|0
    0|0
  • ben pek paylaşımda bulunmam, genellikle de anlamasın akraba çoluk çombalak diye yabancı dil kullanırım..fakat karşı değilim, face'in bir özelliğiyse bu elbette kullanmak hakkı...

0|0
    0|0
  • fazla açık ... benim pek tarzım değil

0|0
    0|0
  • çok yapmacıklar. yedikleri içtikleri herşeyi koyuyolarda wcdeykende yazsınlar .. güya havalılar :D tiplerini mıncırdıklarım

0|0
    0|0
  • Bana ne yahu

0|0
    0|0
  • Saçmalik ya , cok basitce bir haraket bence.

0|1
    0|0
  • Bu seni neden bu kadar rahatsiz ediyor ki? Facebook amaci bu. Ben de paylasirim, senin gibi dusunsem zaten facebook kullanmazdim acikcasi.

0|0
    0|1
    • bende paylaşıyorm yanlş anlama.ama bazıları neredeyse tuvalete gittiğini yazacak.o derece abartılı.

• aallahtan facebook kullanmayı bırakalı cok olduu =))

0|0
    0|0
  • Arizasporlular

0|0
    0|0
  • Yaa arkadaşlar fcem var ama hiç bir ise yarmıyor oyun oynamaya ya da sohbet etmem gerektiği zaman giriyorum sadece haaa ben hiç fotoğraf cekinmiyor muyum evet cekiniyorum , kiız arkadaş grubumla çeßitli yerlere gidiyoruz hatta videolarımızıda çekiyoruz dramalarda tiyatrolarda da bulundum fakat bunları paylaşmak bana çok hoş görünmüyorrr bu konuda ki düşüncemede tuhaf bakıyorlar :-)

0|0
    0|0
  • bazıları çok abartıyo bir tek afedersin yaptığı çişin fotosunu koymadılar. onu da bekliyorum yakın zamanda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...