Yaptığınız hatayı kabul eder misiniz ?

Hatalarınızı kabullenip sorumluluğunu alır mısınız.Hata yaptığınızın farkına varınca özür diler misiniz ?

Güncellemeler:
Sorunumuz özür dilemekten çok suçu kabullenmek sanırım

0|0
45|25

En İyi Kız Görüşü

• Madem bir hata yaptım, sonucuna da katlanırım. Hatamı kabullenmem zor olmaz çünkü yanlış bir şeye inanmaktan nefret ederim. Hatalıyım işte daha ne kadar kendimi kandıracam.

Gerekli özrümü de dilerim. Sadece özürle de kalmam. Affedilmek için ne gerekiyorsa yaparım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• Evet kabul etmek daha basitime geliyor , inkar edince kendimi salak gibi hissediyorum çünkü. Çok da rahat özür dilerim, özür dilemek benim için çok kolaydır, gurur yapmam eğer suç benimse.

0|0
    0|0
  • Evet hata yapmışsam, hatalıyım derim. Kabullenirim yani.

Hatta özür bile dileyebilirim. İnsanın hatasını kabullenip, hata yaptığı kişiden özür dilemesi son derece insani bir yaklaşımdır.

0|0
    0|0
  • ederim

.

0|0
    0|0
  • hatalıysam özür dilemesinide bilirim

0|1
    0|0
  • İlk etapta o sinirle kabul etmedigim.olmustur

Ama.bana hatam.sakince anlatilirsa ozamn hatami anlarim ozur dilerim

0|0
    0|1
  • kabullenirim eğer farkettiysem zamanında farketmeden kötü şeyler yaptım ve sonra farkettim ama kötü şeyler yaptığım insanlarda bana kötü davranmışlardı ama yinede ben kötülük yapmak istemezdim yinede özür dilerim hatamı kabul ederim neden etmiyim bu insan olduğunun bir göstergesi robot gibi küsünce küsen yani artık uğraşmayan insanlara şaşıyorum ben kimseyle o küs kalamıyorum

0|0
    0|0
  • ben eger haksızsam bile sırf onun kalbi kırılmış diye yine gider özür dilerim yoksa uyuyamam kişiliğimin bu özlliğinden nefret ediyorum bazen ...

0|0
    0|0
  • Evet suçlu bensem eğer özür dilerim fakat birkaç kişiden düşüncesini alırım eğer dileme derlerse asla dilemem dile derlerse dilerim

0|0
    0|0
  • Dilerim gocunmam

0|0
    0|0
  • dilerim ..

0|0
    0|0
  • Suçlu olduğumu kabullenirim kafamda , düşüncelerimden özür dilerim diye geçiririm ama ona söyleyemem. Söyleyebilmek isterdim...

0|0
    0|0
  • Kural 1..ben herzaman hakliyim..kural2 bazen haksiz oldugum durumlar soz konusu olabilir,ozamnda kural1 gecerlidir...:))

0|0
    0|0
  • ederim dilerimde ama karşımdaki kişi beni hala affetmiyorsa onun bileceği iş

0|0
    0|0
  • Evet cok kısa sürer farketmem özrümü dilerim.

0|0
    0|0
  • hatalıysan gerekirse 100 kere özür dilerim...

1|0
    0|0
  • ozur dılerım,ama kabullenmem sureklı uste cıkma cabası olur bende,sevmıyorum bu huyumu :/

0|0
    0|0
  • evet hatami kabullenir özür de dilerim :)

0|0
    0|0
  • tabi ki de

0|0
    0|0
  • deger verdıgım bı ınsansa tabıkı ozur dılerım yoksa sallamam bıle kırılmıs uzulmus bana nee

0|0
    0|0
  • hatamı kabul etmem zor olur ama kabul ederim ve özür dilerim

0|0
    0|0
  • etmem , zeytinyağ gibi üste çıkarım :(

0|0
    0|0
  • Ben hatalıysam hemen kabul ederim ve özür dilerim. Ama maalesef çoğu kişi bunu kibirinden yapamıyor. Haksız olduğunu görse bile devam ettiriyor inatlaşmayı

0|0
    0|0
  • hataya bağlı açıkçası :(

eğer ki kabullenmeyince kimse itibar kaybetmeyecekse kabullenmem :D ama başkası zarar görecekse orada çıkarım işte :(

0|0
    0|0
  • hata bendeyse hatami kabullenip kirdigim insandan özür dilerim..

0|0
    0|0
  • kesinlikle kabul ederim ve özür dilerim

0|0
    0|0
  • evet hatam varsa özür de dilerim.

0|0
    0|0
  • evet ama konuya göre de değişir yanı bu bilemedim şimdii :S :)

0|0
    0|0
  • Tabiki dilerim Özür dilemek erdemdir. Ama ortada gerçekten bir hata varsa

0|0
    0|1
  • Mümkün değil üstüne çıkabildiğim kadar çıkarım :Dd:

0|0
    0|0
  • tabiki de hatamı kabullenir adam gibi özürü mü dilerim kabul etmek ona kalmış bir durum

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayatı boyunca her insanın hataları olur. Benimki her insandan fark edilecek derece azdır. Yaptığım hatayıda her zaman kabullenirim. Ancak şöyle bir durum var ki; bir insan karşımda çirkinleşirse hayatım boyunca yapmadığım bir çirkinliğide yapabilirim...

0|0
    0|0
  • Ederim, hatta hata yapmanın çok normal birşey olduğunu düşünüyorum. Herkesin kendine göre doğruları olduğundan mutlaka senin bir düşüncen ya da hareketin bir başkasına göre yanlış olacaktır. Özür dilemekten ya da hatamı kabul etmekten gocunmam; aksi takdirde Sarkoziden farkım kalmaz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kabullenmekten ziyade hata yaptığının farkına varma en önemli nokta bu konuda çoğu kendine göre haklıdır hep:) farkına vardığım an düzeltirim kendimi .. zararın neresinden dönerseniz kardır.

0|0
    0|0
  • ederim özür dilerim

0|0
    0|0
  • tabiki kabul ederim ayrıca özrümü de dilerim

özür dilemek beni küçültmez sonuçta..

0|0
    0|0
  • ben kabul ederim

0|0
    0|0
  • Olması gereken budur. Hatalıysan kabul edip özür dilemelisin konu ne olursa olsun. Yaptığı hatayı kabul etmeyip, hatasız olduğuna kendini inandırmaksa büyük aptallıktır..

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|1
  • Hata yaptigini kabuk edip bir de uygun uslupla ozur dilemek, kabullenebilmek ve ozur dileyebilmek... Buyuk insanlarin yapabilecegi seylerdir.

0|0
    0|0
  • Eğer hatalıysam söylenenlere karşı karşımdaki haddini aşmadığı sürece gıkımı çıkartmam ama haklıysamda kimse susturamaz

0|0
    0|0
  • hatam varsa özür dilemeyi bilirim en güzeli bu.

0|0
    0|0
  • Hata yapmışsam kabullenirim fakat karşımdaki özürü hak etmişse dilerim.

0|0
    0|0
  • Her zaman ...

0|0
    0|0
  • hata yaptıysan hatanı ya tamir edeceksin ya da hurdalığa atacaksın

0|0
    0|0
  • eet ederim...

0|0
    0|0
  • evet ya neden kabul etmemeyeyı m kı

0|0
    0|0
  • kabul etmeyenin ak :D

0|0
    0|1
  • Öncelikle hata yapmamaya çalışırım. Eğer yaparsam da tabi kabul ederim

0|0
    0|0
  • etmem mk.

hata kaymaklı ekmek kadayıfı olsa yine yemem :D

0|0
    0|0
  • hatayı kabul etmem eleştirilmekten nefret ederim direk şiddete başvururum şamar atarım

0|0
    0|0
  • suçluysam ve düzgün bir anımdaysam kabullenir hiçte gocunmam özür de dilerim.ama ağzım iyi laf yapar demagoji yapıp çok haksızken haklı gösterdiğim oluyor

0|0
    0|0
  • hayır kabul etmem özur de dilemem

0|0
    0|0
  • gerçekten hatalıysam neden olmasın ama kmsenin gönlü olsun diye dlemem

0|0
    0|0
  • hep özür dileyen taraf ben oldum bu yuzden kaybettm

0|0
    0|0
Yükleniyor...