Eskiden çıktığınız ve artık hiçbir şey hissetmediğiniz sevgiliniz en yakın arkadaşınızla çıksa ne yapardınız?

Benim 2 tane arkadaşım var biri diğerinib önceden çıkıp ayrıldığı çocukla çıkıyor ve mutlu. Diğer arkadaşım bu duruma sadce en başında bozuldu ama arkadaşımızın mutlu olduğunu gördükçe aksine o da mutlu oluyor zaten çocukla ciddi anlamda birşeyler yaşamamışlardı ama bu duruma kimse bizim gibi bakmıyor . Ben hayatta izin vermezdim diyorlar siz napardınız bozulurmuydunuz bu duruma ?

Güncellemeler:
Niye oyle diyorsunuz bellki onlar asik tek engel sizsiniz onlar icin. Benim ark. Digeinden izin aldi bu arada anlatti yani durumu kimse kimseyi kandirmadi..

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi anlamda bir şey yaşamamışlar derken sanırım ayak üstü çıkmak gibi bir şey den bahsediyorsun... diğer arakdaşın ile boıyutları derin ve duygusal ise diğer arkadaşına bok yemek düşer . diğeri diğerine bozulursada , erkek olan taraf için sorun var demektir , ama diğeri diğerine bozulmasın sonuçta diğeri ile bitmiş :(

( yahu şu sorularda diğeri bir diğeri diyip durmasanız isim atın , x y z deyin bir şey deyin al sana karman çorman cevap :(:(:( )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bitmiş bitmiştir en yakın arkadaşım olsun yada tanımıyım sevmediğim bir insanın ne yapacağı ilgiliendirmez ki beni izi almayada gerek yok ne haddime

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam yapmak da istemiyorum açıkçası ama insanın bazen elinde olmaz

0|0
    0|0
  • Gözümün önünde durmasınlar da ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0
  • 'hayirli olsun' derdim.. sonra ikisiylede arama mesafe koyardim.. birbirini yesinler.. ;)

0|0
    0|0
  • yav*ak bi durum..benim başıma geldi hiç de sesimi çıkarmadım..bazen hiçbişey söylememek herşeyi anlatır çnkü ;)

0|0
    0|0
  • Biraz kıskanma olabilir gıdımcık ama pek alakadar etmez

0|0
    0|0
  • Kızardım en yakın arkadasımın ne işi var dıye

0|0
    0|0
  • vay k.hpler derım

1|0
    0|0
  • eskide kalanları hatırlamayacak kadar güçlü olabildikten sonra hiç sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çıksınlar gezsinler tozsunlar ikisiylede işim olmaz o saatden sonra ..

0|0
    0|0
  • vay adiler...

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey hissetmiyorsam kızgınlık yada kıskançlık vs duymam.

0|0
    0|0
  • Başka erkekmi yok bitmiş birşey hissetmiyorsun tamam ama ters. Belki erkek hala seni sevdiği için yakın arkadaşınla çıkıcak yok yok zaten çevremdeki arkadaşlar böyle yapmaz

0|0
    0|0
  • Yanlış. İkisiyle de ilişkimi keserdim. Neticede benden sonra bişeyler yaşıyolarsa, benle beraberkende bişeyler hissediyo olabilirler birbirlerine.. Hoşlanmam. Kimin eli kimin cebinde belli değil...

0|0
    0|0
  • arkadasım artık dövülmüş bırı olur ve arkadasım olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...