Yarın ki planın neler?

Offf benim çok işim var :( İşe girdim işe giriş evraklarını hazırlıcam sonra kız arkadaşımla buluşcam sonra kuzenlerle toplancaz sonra erkek arkadaşımla kahve içcezz offf çok yorulcam çokkk :(

Sen neler yapıcaksın? :)

1|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah uçağımla Londra'ya uçacağım toplantıya gireceğim :( sonra uçakla tekrar İstanbul!a uçuyorum toplantıya gireceğim :( Öğlene doğru tekrar uçağımla Finlandiya'ya uçacağım toplantıya gireceğim ordan çıkıp doğru Rusya'ya toplantıya akşam tekrar İstanbul ve sabaha kadar parti varmış ona gideceğim :(:(:(:(:( aklhjadklfhadhaf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• her gün ekmek aldığım yerdeki kıza, yarın da "merhaba" deyip gülümsemek.. :)

bitkilerimi sulamak ve sümbüllerimin biraz daha çiçeklendiğini görmek..

hava bu günkü gibi güneşli olursa çamaşır yıkamak..

0|0
    0|0
  • 2 dk sonra ne olacagını bilmeden yıllar sonrasının hayallerini kurduk biz :)) yarın diş doktoruna felan gidicem ders çalışcam çok iş var

0|0
    0|0
  • uyuycam

0|0
    0|0
  • Kahvaltı, ders, internet, kitap, hamam, sohbet, gezinti, ders, yemek, internet ve uyku...

0|0
    0|0
  • Sabah kapıyı açmadan öcne bir sigara yakacam sonra merkeze kadar yürüdükten sonra telefonun saatine bakacam saat 8:30 u geçmişsse dolmuşa binecem boş koltuk olacak ama ben ayakta gidecem fırından bir simit alıp yiyecem susarsam 1 meyve suyuda alırım sonra 1 sigara daha yakacam belki biraz sonra bir klima takarım ha pardon atölyede 1 klıma vardı bakım yapılacak gün bitti

0|0
    0|0
  • yawww he heeee heee

0|1
    0|0
  • Yarına Sağ Çıkacagını biliyormusun da plan yapıyosun ? :)

0|1
    0|0
  • sabah balığa çıkacaktım vaz geçtim.yarın belki akşam suyuna gide bilirim.gün içinde de işim ile alakalı ufak tefek işleri halledicek gibi gözüküyorum.ama akşam üzeri kesin balık tutmaya giderim.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımla danst ettikten sonra devrim yapmayı planlıyorum çünkü dans edilmeden yapılan devrim yapılmaya değer değildir

0|0
    0|0
  • dunyayi ele gecirmek :p

0|0
    0|0
  • bence evraklarla fazla vakit kaybetme çünkü en fazla 2 ay çalışacaksın

0|0
    0|0
  • Caliscam

0|0
    0|0
  • çikoleyt apla biz hergün çalışıyoruz ne yapalım :D

0|0
    0|0
  • Milletvekili gelecek esnaf ziyareti var yarın yardırmaya devam.

0|0
    0|0
  • Yatacam kalkıcam yemek yicem sigara içcem yatacam kalkıcam sigara içicem yatıcam kalkıcam akşam yemegını yicem sigara iççem yatacam günüm çok yogun

0|0
    0|0
  • yarın ıs cıkısı kıbrısa gııdcem ıkı gun orada kafa dınlıcem standart ama arkdas yok bulursam goturcem

0|0
    0|0
  • Haftanın ilk günleri P.tesi Salı çarşamba günü yoğun oluyor iş çok oluyor onun dışında diğer günler önemli değil :)

0|0
    0|0
  • Ayni bea sen ?

0|0
    0|0
  • ne warkı la bunlarda trıplere gırıosun

0|1
    0|0
  • çalışcaz ablacım amele ne iş yapar :)

0|0
    0|0
  • Uyucam şimdi uyursam sabah erken kalkıyorum o yüzden geç yatıcam :D

0|0
    0|0
  • Hic bir planim yok

0|0
    0|0
  • bende cok enerjı kaybedecegım yarın o yuzden sımdıden dınlenıyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle yarın evde pinekleyeceksin :)

0|0
    0|0
  • Spor spor sporrrr :)

0|0
    0|0
  • işin sadece işe giriş evraklarını hazırlamak anladığım kadarıyla :D

0|0
    0|0
  • öğlene kadar uyuyacağım :)

0|0
    0|0
  • yarın saat 11 de basketbol maçım var sonra evdeyim :D