Kapat

Ah şu kızlaaaaaar dombik dombiiik

Arkadaşlar şu son günler çok sık dışarıya çıkıyorum da nedense kilolu kızlar dikkatimi çekti çoğu böyle veya balık etli bende mi sorun var acaba??1.68 boyundayım 52 kiloyum sizin hoşunuza gidiyormu? Ortalıkta zayıf bir insan çok zor görüyorum bunu daha iyi farkettim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• fiziği biçimsiz olan çok kızlar görüyorum. ama senin boy uzun. kiloda az. dediğine göre iyisiniz sanırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende çirkin kız görmüyorum mesela dışarda. Biz buna algıda seçicilik diyoruz.

2|2
    1|0
    • Senin güzel bakmanla ilgili olsa gerek

• zayif balik etli onemli degil.onemli olan uzuvlarin orantisi. Goze hitap eden bir fizik mutlaka orantilir. Nasil diyim boyle cok dolgun bir popon olabilir mesela ama yanlardaysa bu dolgunluk seksi gelmez ama bole yandan bakinca 'q' gibiyse off :D

0|0
    0|0
  • Iyisin iyi onlar bogazina tutamayanlar bide sen onlara odaklandigin icin sana cok gozuktugunuu saniyosundur

0|0
    0|0
  • sağlıksız beslenmeden kaynaklı, emin ol zayıf olanların da metabolizması ile ilgilidir ya da bütün gün ayakta bir işle uğraştıkları için kilo almıyorlardır

0|0
    0|0
  • bak sizde hiç bir sorun yok çünkü daha çok çekiciler ondan erkegin farketme bir sorunu yok ama zayıf bayalar daha güzeler :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende zayıf kız çok görüyorum

0|1
    0|0
  • HERKEZ OBEZİTEYE YAKLAIYOO YİYİP YİYİP OTURYOR

0|0
    0|0
  • biz tr den bahsediyoruz? zayif insandan bol ne var Allah askina pardon ama bana göre kemik yiginisisin baska birsey değil kiz dedinmi popo meme olucak bir kere

0|0
    1|0
    • Bir erkegi memnun edicek her şey var merak etme :)))

Yükleniyor...