Sizce başarılı olmanın sırrı nedir?

#Bence İslama göre yaşamak;

#Ömer Hayyam

#Sizce

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de İslama Göre Yaşamak. İslama Göre yaşayınca başarısız da olsan her zaman şükretmeyi bileceğin için hiç bir zaman başarısız sayılmazsın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sabretmek ...

0|1
    0|0
  • kendine güvenmek, kendini kimseyle kıyaslama sakınn ;)

0|1
    0|0
  • Bence din ile alakası yok sen uğraşmadıkça, emek sarfetmedikçe hiçbirşey başaramazsın, önce elinden geleni yapacaksın sonra duanı et..

0|1
    0|0
    • #Din insanın gücünü en etkili bir şekilde rahatça kullanmasına vesile olur

• Bunada şükür.

0|1
    0|0
  • islam ülkelerinin ne kadar başarılı olduğunu say say bitmez şimdi

0|2
    0|0
    • #Anlama gıtlığının olduğunun farkındayım İslamiyeti kabullenmek başkadır birde kabullenip ona göre yaşamak farklıdır onlara laf atmayı biliyorsun kendin ne haltın başısın

• @enscck ya bir git, din tam tersi herşeyi geriletiyor ve hayatı ksıtlıyor bence ..

• #Sonradan anlayacaksın ama son pişmanlık fayda etmez i1617

• başarının tek sırrı kararlılık bence.inanç

0|1
    0|0
  • en güzel cevabı vermişsin zaten.İSLAM <3

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar inançlı biriyim, İslam tabi ki en güzeli ama ne yazık ki "torpil ve arsızlık" başarı faktörü olmuş durumda. Bunu o kadar çok gözlemliyorum ki. Size şunu söyleyeyim en son, sırf tanıdığına yer vermek için birisi benim istikbalimle oynadı. Benim Rabbimden başka kimsem yok, tek elimden gelen dua etmek ama hüngür hüngür ağlıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ömer hayyam bencede güzel seçim ama insanın önce kendisini tanıması ve benliğindeki bencillik gibi dürtülerden uzaklaşması gerekir. adını ne koyarsanız koyun yolu bu olan başarılıdır.

0|1
    0|0
  • Merak etmek, sorgulamak.

İslamiyet'i seçmiş ülkelerin durumuna baktığımız da, kendine ne kadar doğru bi' ilke edindiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

1|1
    0|0
    • #Fark ettiysen İslama göre yaşamak dedim kendini öyle zannedenler değil

• eyvallah:)

0|1
    0|0
  • islama göre istikrarlı ve inançlı çalışarak başarı

0|1
    0|0
  • eşşek gibi çalışacaksın ama tilki gibi kafanı da çalıştıracaksın eğer kafanı çalıştırmayı başaramazsan eşşekten farkın kalmaz.ayrıca gözlem yeteneğin iyi olmalı.genel konjonktürü iyi algılayıp duruma göre tedbirli olmalısın.

0|1
    0|0
  • Her şeyi ayarında, yeterli ve devamlı yapmak...

0|1
    0|0
  • Huzuru neyde bulursan yaşama sebebin odur.

0|1
    0|0
  • Başarılı oldum diyebilmen için yarıştığın dalda en iyisi olman gerekir

0|1
    0|0
  • Vazgeçmemek ,Hırslı olmak sürekli tırmanmak

0|1
    0|0
  • link farklı bir firmada olmasına rağmen takip ettiğim bir liderdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...