Kapat

Sizinle konuşulmasını istediğiniz, konuşulmasından keyif aldığınız, mutlu olduğunuz konular nelerdir? İlgi ala

Sizinle konuşulmasını istediğiniz, konuşulmasından keyif aldığınız, mutlu olduğunuz konular nelerdir? İlgi alanınıza giren konular hangileridir? Konuşulmasını istemediğiniz konular hangileridir? Sevgiliniz olan erkeği zaman içerisinde mi tanımayı tercih edersiniz yoksa kendisini yani onunla ilgili herşeyi kendisinden duymayı ve dinlemeyi tercih edersiniz? İlişkinin akıbeti, selameti, heyecanın kaybedilmemesi için bazı şeyler üstü kapalı mı konuşulmalı? Bizi tanımanızı zamana mı yaymak gerekir? Sizlerde biraz merak ve ilgi uyandırmamızı tercih edersiniz? Kendimizle ilgili herşeyi anlattıktan sonra öğrenilecek herhangi bir şey kalmayınca ilişkinin heyecanının yitirilmesinden, bizi terketmenizden endişe ediyorum. Bu yaşla değil, Tecrübe ile alakalı bir şey. Samimi cevaplarınız için çok teşekkürler herkese +1

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• -Benimle konuşulmasından keyif aldığım konu islami konulardır.

-Sevgilim olan kişiyi tabii ki zaman içerisinde tanırım ama öncelikle kendisinden de özelliklerini duymak isterim.

-Merak ve ilgi uyandırılmasından hoşlanmıyorum. Daha doğrusu planlı yaşanılacak sevgilerden hoşlanmıyorum. Bir şeyler yaşanılacaksa doğal olunmalı. Önceden tasarlanmış bir şeyler olmamalı.

-Kendinizle alakalı her şeyi anlattıktan sonra öğrenilecek hiçbir şey kalmayınca ilişkinin heyecanının bitmesinden korkmak mantıksızlık olur. Çünkü heyecan her şeyi anlatmakla alakalı bir şey değildir. Aksine bir sevgili her şeyini anlatırsa daha çok kendisine bağlar çünkü her şeyini benimle paylaşıyor anlamı çıkarır ortaya.

0|0
    0|0
    • Samimi cevabın için çok teşekkür ederim. Aslında benim kafadansın. Bende İslami konular konuşulmasını çok seviyorum. Öğrenmeye açık bir insanım. Bilgi alışverişini / Bilgi paylaşımını seviyorum.

• Teşekkürler.

• Bir şey değil arkadaşım.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarih,edebiyat ve coğrafya konularında konuşmayı çok severim. Yeni çıkan bir filmi ki özellikle savaş veya korku türü filmler ise bunlar hakkında konuşulmasını severim. Kişisel problemler üzerine tartışmanın faydalı olduğunu düşündüğüm için arkadaşlarımı dikkatle dinler ve bu konularda tartışırız.

Kişinin kendini öz eleştiri yapmadan başka insanlar hakkındaki ön yargılarını dinlemeyi sevmem. Bu konuların konuşulmamasını tercih ederim.

Siyaset konuşulmasından zaman zaman hoşlanmam.

Sevgilim olan erkeği zaman içinde tanımayı tercih ederim. Hatta sevgilim olmadan tanısam daha iyi olur diye düşünüyorum, tanımak zaman alabilir ama sabretmek önemli.

İlişkinin heyecanını kaybetmemek için evet bazı şeyler üstü kapalı konuşulmalı. Ancak bu abartılmamalı.

Kendi adıma konuşmak gerekirse hoşlandığım erkeği şuan tam anlamıyla tanımıyorum. Zamana yayıyorum bunu. Böyle daha iyi olacağını düşünüyorum. Tanımak çok zaman alıyor ister istemez ama en iyisi bu.

Ayrıca kendinle ilgili herşeyi anlatmak zorunda değilsin. Karşındaki tanımaya çalışıyorsa bu apaçık bellidir.Senin olaylar karşısındaki tutumunu, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını bilse yeter diye düşünüyorum..

Bu yüzden endişe etme.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• araba konusu açılınca yeter. kapatmam asla bayılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...