Kas Yapan Biri Çerez Tarzı şeyleri Kullanmalı Mı?

Kas Yapan Biri Çerez Baklagil Tarzı şeyleri Kullanmalı Mı? Fındık- Mısır - Fıstık bunları kullanmalıymıyım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kullan tabi, onun yağı çok etkilemez.

0|0
    0|0
    • Hadi ya keşke çikolatatnın kide öyle olsa :D

• Yok ztn yağ felan yok bende karın kaslarıda hafiften belli oluyor yani gidipte tam böyle karın kasım belli olsun gösteriş yapıyım degil amacım yani o anlamda dedim illlaki çalışıyorum

• Anladım, kolay gelsin :D

Kızlar Ne Diyor 4

• kas yağıyorsun yağ değil ... canın çekiyorsa yeme ama fazla kaçırma . kas yerine yağ depolarsın demesi:))

0|0
    0|0
  • kullan tabiki

0|0
    0|0
  • Bir avuç ye hepsinden ara öğün olarak kullan bence asla abartma kalorileri yüksek çünkü

0|0
    0|0
  • kas yapan degıl nrmalde dıyet yapanın bıle yemesı gerek gunde 3-4 tane ceviz badem vs vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ara öğün olarak tüketebilirsin ama çok yağlılar haberin olsun.

0|0
    0|0
    • EvET HACI onu çözemedim hem kullan diyorlar hemde yağ var içinde nasıl olacak o :/ ?

• evet arkadaşında dediği gibi ara öğün olarak ben spordan öncede atıştırıyorum özellikle fındık iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Ara öğün olarak 10 tane fındık falan tarzı kullan ama at gibi yeyipte yemekten sonra abanırsan olmaz :SD

0|0
    0|0
  • senn bunlarıı buu kadar kafana takma bunlara gelene kaadarr dikkat etmen gereken cok noktaa varr canınn cektigii zaman yee bu kadar çok dikkat edersen bu sporuu yapamassın ...başarılar

0|0
    0|0
  • Fazla kilosu yoksa hersey serbest

0|0
    0|0
Yükleniyor...