Saçımın nerelerine sıkmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim çok kalın telli olmayan bir saçım var fakat sürekli elektrikleniyor ama kabarmıyor yağlı gibi biraz garip duruyor işte rüzgarda vb kötü oluyor. Neyse işte banyodan çıkınca saçımı önce havlu ile biraz tutuyorum daha sonra fön makinesi ile kurutuyorum ve daha sonra 3 yerine schwarzkopf/gliss saç bakımı spreyini sıkıyorum ama hiçbir faydasını görmedim sadece anında etkisini gösteriyor sabaha doğru yine taramam zorlaşıyor, saçım parlak gözükmüyor... Ve de benim saçım omuzumdan biraz daha kısa ben iki ön tarafına ve arkasına sıkıyorum sadece 3 kez daha fazla sıkmalı mıyım ?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• 2-3 ayda bir şampuanını değiştir,saçını kendi kurumasına bırak fön makinesi kullanma, su tüketimini biraz arttır, havluyla sacını ovalayarak kurulama sadece fazla suyu al ve öylece bırak, saçını fırçalama ve arada bir zeytınyagı maskesı dene :) bunlar çok işine yarar :)

1|0
    0|0
    • ama fön makinesi kullanmassam tiftik tiftik olur ?

• asıl o tiftik yapıyo ıslakken taramıycaksın cıktıgın gıbı sacının sucunu havluyla sık. Sonra dogal halıne bırak :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...