Siz olsanız ne düşünürdünüz ? Ne yapmak istiyo ?

Sevgilime bir kazak almıştım 1 yıl giymedi bir gün öğrendim ki eski sevgilisinin aldığı şeyi hala giyiyomus benim aldigim kazağı giyiyo musun dedim 1 kere denedim sadece dedi sonra kavga ettik giymeye başladı sevgililer gününde büyük bir kutu yaptım içine çikolatalar yazılar mektuplar koydum doldurdum altındada gömlek vardı ikimizede aynı gömlekten aldım kutuyu açtı bildiğiniz fırlattı çok kötü çok kötü falan dedi zaten ben sinir oldum gittim şimdide doğum günüydü kitap bastırdım kafe tuttum pasta aldım ve aldigim hediyeyi açmadı bile siz olsaniz ne yaparsınız ne düşünürsunuz ya

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam öyle bir adama bir bok almam.

Terbiyesizin önde gideni sevmese bile yaptığı şeyler hiç hoş değil.

0|0
    0|0
    • Seviyo biliyorum ama niye böyle yapıyo anlamıyorum

• Kendini küçük düşürüyorsun sana söyleyeyim.

O ayrılıyor o zaman sen niye ayrılmıyorsun.

• Ayrılıyo diye bişey demedim ben ayrıldım o geldi benden Özür diledi affetmedim reddettim onu yıllarca hiç ağladığını görmemisken benim için ağladı küçük düşme falan yok ben onu seviyorum oda beni yaşadıklarımizi bilmiyosunuz fazla büyük konuşmayin

Erkekler Ne Diyor 2

• sen erkek misin ya bunları erkek halimle ben yapmadım ki bunları erkeklerin yapması lazım :D Sevgilin sorunlu, kardeşim işin kötü yanı bu. Gerçek şu ki eski sevgilisini unutamayan bir salak senin sevgilin. Çoğu kişi gibi.

0|0
    0|0
    • Iki yıl neden çıksın o zaman benimle çok saçma değil mi neden sabahtan aksama kadar benimle konuşsun niye benim tribimi çeksin ayrılır rahatlar

• Özür dilerim, yardımcı olmak istemiştim ablam aslında :)

• Önemli değil abim :D

• benim gibi surpriz sevmiyor galiba

0|0
    0|0
    • Sevmesede insan böyle yapar mı ya ben o kadar ugrastim 18 yaşında kıza altın rengi saat almış anneanne saati gibi ben beğendim dedim ve taktım o niye böyle yapıyo

• senin hosuna gidiyorsa alsin gitmiyorsa soyle hediye almak yok diye

• Ona almayi seviyorum ama o böyle davransin istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• ne huysuz bişe o ya hu.. yol ver gitsin, ben olsam yolu 3. gün vermiştim o densize..

0|0
    0|0
    • Ama seviyorum

• konuşturcan beni şimdi.. ne sevmesi ya insan kendine eziyet eden adamı seve rmi? bunları yapan adam seni zerre kadar sevmiyor, kendinide kandırma..

• Ya çok kötü dediğinde o gömlek giymediği için öyle demişti

• Seni önemsiyo. Gotunu kaldirmissin bence ya da hep kalkikti bilemem. Ama yurumez bence.

0|0
    0|0
    • 2 yıldır çıkıyoruz

• Iyi ozaman faydali olabildiysem ne iyi :D

• :D

• bence o hiç bişeyı haketmıo mal mı ya o

0|0
    0|0
    • Ya ben onu seviyorum iki yıldır falan çıkıyoruz oda beni seviyo biliyorum hani o çok kötü dediği zamanda o gömlek giymediği için demişti ama bugün neden acmadi onu anlamıyorum yanlız değildik arkadaşlarımizda vardı onlar gidince acicam dedi ee biz hep birlikte gidicez dedim açmam o zaman dedi üstelik yüzsuz gibide ısrar ettim açsın diye

• ne diim ki ya çocuğun beklentıler sen böle yaptıkça artıo işte

• Bi insan nasıl böyle yapabilir ki ya tamam gömlek sevmiyodu hiç giydigini görmedim ben aldıktan sonra konusu açıldı ben sevmiyorum giymem falan dedi bende geri götüremedim verdim oda inadına aldım sanmış o yüzden böyle yapmış ama bunun için o kadar kavga ettik. Niye bugün aldığım hediyeyo açmadı onu anlamıyorum ya

Yükleniyor...