Kapat

Neden Sabri yok ilk 11'de?

Dun ki sahadaki ilk 11 oynayan bir cok kisiden daha cok yuregini ortaya koyacak bir insan Sabri. Neden Sabri degilde Selcuk veya Drogba oynuyor. Sabrini yeri bile degil desenizde, onlarda iyi oynayacagi kesindi.

Melo ve Muslera disinda kiim oynadiki dun? Semih bile uzdu...

Neyse sizce Sabri oynasa macin temposu daha yuksek olmazmiydi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabri en azından bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Bir etki olmazdı belki ama elinden geleni yapardı.

cut.

0|0
    0|0
  • vallahıde bıllahıde haklısın,ruh lazım once ruh,o ruh bır tek sabrıde var..meloyla muslerayı saymıyorum tabııkı...

0|0
    0|0
    • Drogba falan laf yani, adam ise yaramiyor, oynamiyor ki, icinden gelmiyor o kafasinda simdiden tranfer dusunuyor bence. Selcuk felaket zaten, buraki saymiyorum bile. Tek Sabri var elle tutulur su siralar.

• Yekta olacagina Sabri olsaydi ateşi yeter

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
  • en son attıgı sut jupıterde bulunmus ondan olabılır arkadasım

0|0
    0|0
  • Şu olsaydı bu olsaydı değil dünkü ilk 11 normaldi. Bu kadar kötü oyun beklemiyorduk onlardan...

0|0
    0|0
  • dün adamlar istese 5 te atardı yinede bu skora dua edilmesi lazım.

1|0
    0|0
  • Sabri dün oynasaydı chelseanin şansı yoktu sen ne diyon ingilizler yatsın kalksında sabrinin olmayışına dua etsin

Her zaman her yerde en büyük SABRI reyiz

0|0
    0|0
    • Aynen gizli, katiliyorum sana!

• Sabri candir, birtanedir ya.

• Aynen

Kızlar Ne Diyor 1

• Melo ilk golde iyi izledi ama golü ve o da vasattı sarı kartı da sonunda gördü diye sevinenler olmuştur sonuçta Mancini'nin ne yaptığı belli değil ki Sabri'den daha iyi sol bekleri olduğu için ona güveniyor Telles varken Sabri'yi alması doğru olmazdı bence sahada en iyi mücadele eden de Telles'ti

0|0
    0|0
Yükleniyor...