Beyler bana tüyo vermeniz lazım

kız futbol takımı yarşması olacak ben kaleci olarak oynayacağım bana tüyo verir misiniz

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kale direklerini küçült

0|0
    0|0
    • nasıl yani sahada oynıcaz nasıl küçültebilirim ki

Erkekler Ne Diyor 17

• Yan topların altın kuralı , bir dizin önde çık topa. Böylece rakibini tehdit etmiş olursun ve sana çok yaklaşmayacağı için topu daha rahat kontrol edersin. Ama bunu yaparken kendini iyi ayarla yoksa sakatlıklara sebep olabilirsin. Bu hareketten sonra hocaların ve diğerlerinin dikkatini kesin çekersin çünkü bunu sadece büyük saha deneyimi olanlar ve profesyoneller bilir.

0|0
    0|0
  • gelen toplara götünü dönme penaltılarda rasgele atla bir yere sola atla sağlar genelde sola vurmaya yatkındır tutamicak gibiysen tokatla sağa sola savunmyı ileri cıkartma

0|0
    0|0
  • Bende amatör olarak kalecilik yaptim, sana tavsiyem savunmaya devamli uyar oyuna konsantre ol. Kız olduğunuz için abazan arkadaşlar laf atabilir bakma cevap verme üstunude alinma belki san değildir ;) ayrıca takim yorulduğunu sezersen ilk pozisyonda yat yere takim dinlensin. Hadi başarılar sana ;)

0|0
    0|0
  • isyan çıkar forvete geç napcan kalede sen sıkılırsın

0|0
    0|0
  • toptan sakın korkma ve gözünü toptan ayırma her an uyanık ol ve şut bekle.burdan bu öneriyi yapabilirim ancak yakın olsaydık seni halı sahaya götürür orda çalıstırırdım ama kısmet .

0|0
    0|0
  • sadece topa odaklanma ayak hareketlerine de bak..ayağını da izleyeceksin forvetin veya her neyse..

0|0
    0|0
  • Maça başlamadan önce " Bana gol atanın silikonu patlar , Kaşının ortasında sivilce cıkar ya da Evde kalır inş. " diye söylersen kimse goL atmaz.

Ben Erkeklerle oynarken genelde söverdim gol atana :))

0|0
    0|0
  • Sadece topa odaklan ve izle.. Reflekslerin sana yardım edecektir.. Topuklarını kaldır ve ayaklarının ucunda dur, dizlerin biraz kırık olmalı.. Ani hamleleri daha hızlı yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • ya hep merak ettim memene top gelince acıyo mu?

0|0
    0|0
  • kalede dur.

0|0
    0|0
  • pipine dikkat et top gelmesin.kaleciyken aklımda bir o kaldı :)

0|0
    0|0
  • ne gibi bir tüyo :D

0|0
    0|0
    • yani ne yapmalıyım biliyorum topu yakalamam gerek ama işte yardım edin lütfen

• valla bunda tüyo verilcek bişi yok çok çalış çok antreman yapp bu

• peki saol

• Gozunu toptan ayirma yeter

0|0
    0|0
  • toptan korkma yeter :)

0|0
    0|0
  • Bende lise turnuvalarında kaleciydim ahhh ulan ahh casiyas yanımda halt etmişti :)

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde kuruluo bu takım ?

0|0
    0|0
  • Topa kuş gibi hızlı uç kartal gibi kon penaltı atışlarında şahin gibi keskin bak topa vuracak olan kişiye. Hadi koçum göreyim seni senin buffondan ne eksiğin var güveniyorum sana eğer başarılı olursan almanya bayanlar futbol takımlarında bile oynarsın bunu başarabilirsin şimdi git ve kaleni gole kapat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir bayan olarak futbolu kendine yakıştırıp oynuyorsun, peki neden beyler diyerek kısıtlama yapıyorsun.. ? öncelikle ön yargını kırmalısın!

0|0
    0|0
  • Tekniği bilmen lazım bir kere eğitimsizsen zor bu işler

0|0
    0|0
  • valla bendeğilkokulda kız takımının kalecisiydim 1 dakikada 3 gol attılar :d

0|0
    0|0
  • futbol oynamadım bılmıyorum.

basarılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...