Stres ve sıkıntı beni çok bunaltıyor hayat enerjim kalmadı artık :(

Arkadaşlar tıp 1.sınıf öğrencisiyim isteyerek gittim ama şu an gerçekten çok yoruluyorum.çalıştığımın karşılığını da alabilsem bir nebze mutlu olacağım ama tam tersi oluyor.

Bugün yine sınavım vardı anatomi uygulama sınavı.o kadar kısa zaman içinde o yapının ismini yazmak beni çok zorladı berbat bir deneyim oldu.

Öğrencilere ders notlarını yüklüyorlar altından kalkmamızı bekliyorlar acımasızca.

Daha 1.sınıftayım ama şu an lise yıllarımı özledim rahat geçen yıllarımı.

Bu hafta böyle sınavla geçecek kendimi çok yorgun bitkin hissediyorum ne önerirsiniz bana ? :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sen simdiden yorulduysan biz napalim;(

dolu dolu gecir gunlerini

bol bol ders dinle nette vardir belki videolar.

zor evet , heleki tip

ama bunun icin ne kadar calstigini dusun hedeflerini dusun ve inan ve de silkin :)

0|0
    0|0
    • Tıpçı mısın :/

• Benim korkum yok hatta severim öyle bir huyum var ama bu okul beni çok yıpratacak.

• bak eger mutlu olacagin biseyo secmis ve o yolda ilerliyorsan ne kadar yrulsan da dert etme .

ben psikoloji dusunuyorum ve amacim uni doneminde gidebildigim cogu seminer kurs konferans gidebilmek.

aksam yattigimda oh bugunde cok guzel yoruldum deyip mutlu uyumak istiyorum.

universteyi cok ozliceksin emin ol.

simdiki yorgunluklarindan keyif almaya bak.

insan oyle birseyki.ogrendikce sasirirsin . hayran kalirsin . harika bir varlik .harika bir sistemle yaratilmis.

Kızlar Ne Diyor 1

• En çok sevdiğim dersti benim anatomi :) başarılar dilerim

0|0
    0|0
    • 1dakika içinde 5 yapının ismini yazıyorsun örneğin bir yapının ismi bursa subtendinea musculi subscapularis / fovea articularis processus transversi . Kalemi elime alıp o yerin ne olduğuna karar verip ( pek veremiyorum zaten ) yazmaya başlamam zaten bir o kadar sürüyor.çok moralim bozuk

• Benimde söyleyemedigim kas isimleri vardı :D ben seviyodum bilmem

Erkekler Ne Diyor 1

• ben beşinci sınaftayım ...isteyerek geldim...2. ve 3. sınıflarda çok zorlandım kalmama ramak kalmıştı şükür kalmadım...daha 4.sınıftayken bile bırakmayı düşünüyordum...Allah yardımcın olsun...geçrçekten zor bir durum...belki yanlış çalışoyorsundur...çalışma yöntemini kısaca anlatabilir msin

0|0
    0|0
Yükleniyor...