Karın ve basen yağlarını nasıl eritebilirim?

arkadaşlar ben zayıflamak istiyorum ama zayıflayamıyorum.kendimi çok abur cubura verdim yiyip duruyorum. boyum 160 kilom 54. göbeğim felaket derecede var ve basenlerım cok kalın.daha once 48 kıloydum 6 kılo aldım. şöyle bi 10 kilo versem çok güzel olur.işe yarayacak kolay bi yönteminiz var mı benım ıcın ? hemen zayıflamak istiyorum..

Güncellemeler:
kolu yapamıyorum fazla kalbim tıkanıyor midembulanıyor koşunca.kalbim çok hızlı atıyo yoruluyorum.
koşu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 21.09 vücut kitle endeksin..20 den başlıyor normal değerler zaten.Kilo olarak gayet iyisin ama bölgesel fazlalık oluşmuş.Öncelikle bir tsh hormonuna baktır.Metabolizma hızını o hormon düzenliyor.Glisemik endeksi yüksek olan karbonhidrat grubundan uzaklaşırsan bölgesel yağlardan kurtulabilrisin.Bir de yürüyüş yaparakda spor yapmış olrusun zorlama kendini fazla.Abur cuburu kes.Cips,çikolata yeme artk.Karın bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

Kalça bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

Bel bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

• Biraz dikkat ve moral sana yeterli olur.Fiziğin çok iyi zaten:)

Erkekler Ne Diyor 6

• spor yap

• herşey düşünceyle başlar. önce kendini hazır hissetmelisin kalben,aklen,ve bilinç altında artık abur cubura son verdim şimdi az yeme zamanı inancını kabul ettirmen gerek.sonra abur cuburu kesmelisin.sonra harekete geçmelisin.eğer evden çalışıyorsan 20 dakikada bir 5 dakika beden eğitimi hareketleri yap.hızlı olmasın terlemeye gerek yok. yeterki harekete geçmeyi başar.

• herseyden önce güzelce diyetini yap ve spora başla l-carnitin tarzı yag yakıcılarda işe yarayabilir

• Zamanla dedik ya Alışıcak vücud birden yüklenirsn öyle olur tabi.

• mekik aleti al..

bkz: ab rocket

• Mekik mekik mekik.

• Çekebildiğin kadar çek aç karnına 1.gün Fazla zorlama Zamanla Daha Kolay mekik çektiğini Ve 2 hafta Sonra Nasıl bir erime olduğunu hemen farkediceksin kendini Suya ver

• kaç kere

Kızlar Ne Diyor 5

• pilates yapabılırsın spor ıllede kosu degılkı bolgesel spor aletlerı var

• ablam 16 kilo verdi bi ürün sayesinde ve orantılı bir şekilde

• buraya yazarsam reklam derler

• hangi ürün o acaba ?

• akşam yemeği yeme ekmek yeme yeşilik ye abur cubur hiç yeme

ben balık etliyim 52 kiloda ayı gibi şişiyorum şu an 49 kiloyum kilo yakıştırıyolar bana ama bazıları kilo sevmediği için zayıfladım.

• Hiç spor yapmadıysan vücut ilk başlarda çabuk yorulur. Koş dediysek birden maratona başlama ufak ufak vücudun alışana, hamlığın gidene kadar yavaş koşar zaman geçtikçe hızlanırsın ki zaten koşmaya ilk başladığın andan itibaren çok hızlı koşmak yanlış yavaş başlar ısındıkça hızlanır duracakken de pat diye durmak yerine yine yavaşlayarak durursun :)))) Spor yaparken birden hızlanmak ve durmak tehlikeli

• rica ederim: :) ama zayıflamak istiyorsan cips poşetleri, kolalar çöpe gidiyor

• teşekkürler

• 10 kilo çok fazla. 50 kilo olman yeterli. Spor yap, yürüyüş, mekik vs haftada 3 gün günde en az 30 dakika. 44 kiloya düşersen sağlığını kaybedersin

Yükleniyor...