Arkadaslar yardiim bir bakar misiniz,..

1.74 boy 65 kiloyum boyuma gore kilom iyi tek sorunum bel bolgem gobek ve yan simitler var yag seker ekmek falan bunlari kestim yediklerime dikkat etmeye calisiyorum mekik falan cekiyprum evde yapilabilcek hareketleri yapiyorum yuruyus yapiyorum kilo verir miyim boyle ya da kilo vermeden karin bolgemde degisim olur mu sizin onerileriniz ne arkadaslar?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ Şeker Tuz Abur cubur kızartma vb her şeyi bırakman lazım ne yazık ki bir anda bir sonuç alamazsın. Yürüyüş yerine patlayıcı etkisi olan antremanlar yapman lazım youtubede videolar mevcuttur.

Kızlar için en önemli harekette squattır yani çömellip kalkma ilk baş zorlanırsın sandelye eşliğind e yapabilrisin.

Vucutta zayıflama istiyorsan da karbonhidrat almayıp azaltman lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Günde kaç mekik cekiyorsun

0|0
    0|0
  • mekikle yürüyüsü birlikte yapman iyi cünkü sadece mekik yaptıgında sertlesme saglarsın ama incelme olmaz. ekmek tüketebilirsin ama kepekli, tam bugday tarzı seyler. her yiyecegin esmerini kullanmanı öneririm mesela pilav yerine bulgur, küp seker yerine esmer seker vs.. ondan sonracıma egzersiz yapmadan 45 dk önce sekersiz kahve ic, gün icinde light yogurt tüket ve degisimi gör :)

0|0
    0|0
  • Kilo vermeden değişim olmaz. Ayrıca sadece mekik çekmekte bölgesel erime sağlamaz. Zaten hiçbir egzersiz bölgesel erime sağlamaz.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeden sadece karın bölgesini eritmen imkansız...

Günlük 45-60 dakika yapacağın hafif tempo koşu ve yürüyüşle 1 ayda form tutarsın.. Karın hareketlerini yapman da karın bölgeni sıkılaştırır...

0|0
    0|0
  • bölgesel yağ veremessin bu 1 ama minimuma indirebiirsin koşu ya da yürüyüş yap üstüne eve gelince tükenene kadar set halinde mekik çalıs yapabilirsin P90X karın antremanını bul 15 dk ve çok etkili 2 ayda görürsün farkı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik o bölgeleri asla eritmez düzenli olarak yürüyüş-koşu yapmalısın en az 1 saat yapmalısın dışarıda zamanın yoksa spor salonuna gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...