Evlendiniz, karınız veya kocanız 24/7 bilgisarayda napardınız?

Evlendiğinizde karınız veya kocanız hep bilgisayar başında olsa ne yapardınız?

Güncellemeler:
bu zamanda zor cok zor yaa:D evlilik cok zor:D

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aha bu ben :)

Bence böyle insanlar kendileri gibi pc kolik kızlarla evlensinler süper olur. Her ikisi de mutlu olur. Düğünü de wow'da stormwind limanında yaparlar, kıza kanal kenarındaki çiçekçiden bir buken kırmızı gül, terziden güzel bir gelinlik ve damatlık, hatta fishing kasıp "the 1 ring", konuklara aged dalaran wine, pinot yada en kalitelisinden ironforge ale :D sonra /dance /hug /kiss /cheer Çocuk olarak da yeni ortak 1 lvl char açarlar :p yemekler cookingden, irl'de yemeksepetinden Oh mis gibi hayat

Tamam susayım yoksa kızlar beni boğacak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evli çiftin evine bilgisayar alınmaz. Bilgisayar her zaman çocuğa alınır. Evli çiftler asla uslu durmaz. Eğer ki bir çiftin evinde bilgisayar var ve birisi şikayet ediyorsa. Direk alıp ötekinin gözünün önünde bilgisayarı aşağı sallamalı. Bilgisayar dediğin eşyadır. Gerekirse tekrar alınır ama alınmaması taraftarıyım. Karşı tarafın bütün ısrarlarına göğüs germek gerekir.

0|0
    0|0
  • Sims diye bir oyun var tam bunla alakalı...

Karakterler evleniyorlar boşanıyorlar çocuk yapıyorlar...

Onu yüklerim o oynarken ben bavulumu toplarım sonra haritadan en uzak bir noktayı seçerim kendime pijamayla bile olsam kaçar giderimm...

Pcde gerekli ama evlilik çocuk oyuncağı değil her iki tarafta ilgi ister

0|0
    0|0
  • bende girerdim sürekli ama insan bi süre sonra sıkılıyo

0|0
    0|0
  • erkekse kolay dikakt çekmeside kadın sa o zor işte çünkü mücevher çiçek lazım

0|0
    0|0
  • ne mi yapardım gozunun onunde lilme lilme eder al sana gir bndan sonra 7/24 derım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• boşardım:)

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal olması sıfır ;D

0|0
    0|0
  • evime bilgisayar almam olur biter sosyalleşmeyi engelleyen herşeyi atarım :D

0|0
    0|0
  • Pc nin fisini cekerdim :-D

0|0
    0|0
    • gece girerse:D ayyyy bide internet cafelere girsin tam olur :DD

• Gerekli bi kabloyu çıkarırdım mesela internet bağlantısını sökerdim:-D yaka bi yana onun gerekmediği sürece pc başında oturmasına fırsat vermezdim, daha çok dışarıya çıkmak, daha çok vakit geçirebilmek için güzel birseyler ayarlamaya çalışırdım

• işten gelir 1 2 saat oturur ama rahat edemez cunku ben sıkılırım ve bılgısayarı ondan almaya calısırım

0|0
    0|0
  • Evli değilim sevgilim gece boyunca internette ne mi yapıyor bigün odasında uyurken daha dogrusu uyur gibi yaparken baktım film izliyor müzik dinliyor oyun oynuyor..Normal geldi bana:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...