Kaplumbağalarda uçar filmini izlediniz mi ?

iyi mi film ?

soru detayı cm olsan ölçülmezsin !

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• daha evveldende bir arkadaş izle demişti, sende tekrar hatırlatınca yeni izledim.. ehh işte bence izlenebilir.. konusu, türkiye-İran sınırında bulunan bir kürt mültesi kampında geçiyor. soran adlı 13 yaşında bir erkek çocuk ile 14 yaşında bir kıxzın aşkı denebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır izlemedim.

O değil de, "cm olsan ölçülmezsin" de ne demek oluyor? Ciddi soruyorum,sempatik olduğunu falan mı düşünüyorsun? Allahım...

0|0
    1|1
    • bunu bize matematik hocamız demişti .bnde bilmiyom ama sürekli kullanırım . matematik hocamız kadındı

• Kaplumbağalar uçuyormuymuş.

0|0
    0|0
  • Yok biz sabrilerde uçar ı izledik link

0|0
    0|0
  • izlemedim :/

0|0
    0|0
  • ızlemedım walla tavsıye edersen fılm lısteme eklerım :D

0|0
    0|1
    • bnde bilmiyom vazgeçtim izlemekten :)

• yalnıs anladın. cıdden oyle aklından gecen degıl. sadece burada herkese acık yazdıklarım. ınsanlara acık bır yerde konusmayı cok sevmıyorum. o yuzden bıraz preaktıf davrandım. yuz verdık adamın yaptıgına bak demıssındır. neyse bosverelım. yıne de dıyeyım dedım sadece.. ıyı gunler. rahatsız etamam merak etme

• Lan ben sana rahatsz ettin dedm mi ?

Ozeldende konusabilriz .

• çok iyi bir dram filmidir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemedim ama birkaç gün önce sanırım fragmanını mı bişeyini gördüm onun. Benim de ilgimi çekmişti.

0|0
    0|0
  • Her kitleye hitap etmez ama benim gercekten sevdigim bir filmdir.Tavsiyemdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...