''Pazara kadar değil mezara kadar'' sözü size neyi anlatır ?

Örneğin çok sevdiğiniz,çok iyi tanıdığınız bir arkadaşınız veya sevgiliniz hakkında tüm bildiklerinizi yok edecek şekilde olumsuz duyumlar aldınız.Tepkiniz nasıl olurdu..

1.Duyumlara ateş olmayan yerden duman çıkmaz der, inanıp,uzaklaşarak bir tekmede siz mi atardınız?

2.Onu savunurken adına diğer dostluklarınızın bitmemesi adına susmayı mı tercih ederdiniz?

3.Herşeye rağmen onun yanında durmaya ,destek olmaya devam eder miydiniz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar yanında olurum duyduklarıma inanmam gördüklerime inanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o ortamda savunurum arkadasımı. ya da sevgılımı. ama tabı sonra kım dogru soyluıyor ogrenmeye calısırım canım. herkes herkesle anlasacak dıye bır sey yok. ınsanlar kotu dusuncelere sahıp dıye bır kısı hakkında bende aynen onlar gıbı dusunuucem dıye bır sey yok yanı

0|0
    0|0
  • buu 1 ile 2. şık bence günü birlik ilişki yaşayanlar için geçerlii harbiden seven adam bayan ya da erkek kesinlikle bunların hiçbirine kulakk atmazz atamazz çünküü seviyoo mantıgıı devree dışıı mevzuya duygularıylaa bakıyo ben öyle bii duyumm alsamm onuu bana duyuranıın etini kemigindenn ayırırımm ...

0|0
    0|0
  • 1 yıl,3-5 yıl değil bir ömür boyu manasındadır; kim olursa olsun isbat edilene kadar her insan suçsuzdur,kaçmak veya yapmıştır ve buna benzer yorumlarda bulunmak cahil kişileri söyleyeceği söylemlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geberene kadar yanı :D

0|0
    0|0
    • Sonunda hayal kırıklığı yaşama olasılığınız çok yüksek durumlarda da mı?

• Canınız fazla yanmamış belli ki ,İnşallah canınızı yakan o durumlarla hiç karşılaşmazsınız da... Günümüzde sizin gibi hesapsız kitapsız seven aşıklara rastlamak pek kolay değil :)

• ben dıbıne kadar severım cnımda yandı ama kımsyı kımseyle kıyaslamam

Yükleniyor...