Acaba ne yapsam bilemedm :D

bu aralar oynıcak oyun arıyorum sanırım :D bulduğum oyuna saldırıyorum ama sarmıyo :D acaba oynanmaya değer oyun önerileriniz var mı ? :D

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de gülebiliriz bakarsın normale dönebiliriz

Dilersen tüm hüzünleri unut kader bu yüz yüze gelebiliriz

Belki de gülebiliriz bakarsın normale dönebiliriz

Dilersen yok bir çare bir umut temeli aşka da küsebiliriz.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• DYNASTY WARRIORS 6 oynuyorum fena değil zevkli

0|0
    0|0
  • tomb raider serileri

resident evıl 4 5 6

hitman 1 2 3 4 5

call of duty

sniper elite 1 2

bu oyunlar güzel ve sürükleyici

0|0
    0|0
  • Çevremde biçok kız arkadaşım M-Star Jadde oynuyor.Facebook taki çiftçi leri saymıyorum :).Bana sorarsan League of Legends.MOBA tarzı bir oyun ilk başta biraz zor gelebilir ama öğrenince gerçekten keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • şişe cevırmece oynayın eskimeyen bir oyun

Fakat sarhoşken uzak durun; )

0|0
    0|0
    • aradıım oyun tarzı öyle şeyler değil onları hep oynarız arkadaşlarla :D ama pcden istiyorm ben :D

• lol çok güzel leag of legends onlıne ve çok begenerek oynuyorum

0|0
    0|0
  • Counter Strike Global Offensive Steam Üzerinden Alıyosun Oyunu Fps Oyunu Silahlı

0|0
    0|0
  • ne tür oyunlardan hoşlanıyosun ben piyasadaki bütün oyunları oynamişimdir tabi sadece kaliteli olanları

0|0
    0|0
    • resident evil gbi :) Örnek verecek olursak :)

• aksiyon seviyosun öylemi

far cry 3 e bir bak bakalım kesinlikle oynanılması gereken bir oyun fragmanlarına baktığın zaman oynamak isticeksin ama fragmanlarını izlemeden önce ne kadar iyi bir oyun olduğunu bilseydin fragmanlarıyla vakit kaybetmezdin :) yeterince açıklayıcı olmuştur umarım elimde daha çok oyun var daha sonra onlarıda sylerim

• çok teşekkür ederm hemen bakıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hax biliyorsan gel oynayalım :)

0|0
    0|0
    • haxı 2011 yazı çok oynuyoduk haha :D artık pek bakmıyorm :D pcde yklenicek bşeyler lazm :D

Yükleniyor...