Besyo okumak çok istiyorum ama...

Ben spor yapmayı evet çok seviyorum ve besyo okumak istiyorum çok zevkli 4 yıl olur diye düşünüyorum ama öyle voleybolda basketbolda veya diğer branşlarda normal düzeyde oynayabiliyorum oraya gidenler çok tecrübeli mi oluyo yoksa üniversitede mi öğreniyo çoğu şeyi? Yani bu halimle gitsem orda çok sıkıntı çeker miyim sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• En adindan bir kategoride iyi olmak lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• besyo okuyorum ben.sıkıntı cekecegın dersler olacaktır ıllakı.4. sınıfa kadar tum bransları wermek zorundasın.unıde ogrenemezsın sadece hazırda olan yetenegını pekıstırebılırsın.hangı branstan gırmek ıstıyorsan yardımcı olabılırım.tum unılerın sınawları farklıdır.bazı yerler lısans bazıları puana bazıları bransa falan bakar.

0|0
    0|0
  • besyo'ya gidebilmek kolay değildir özellikle bahsettiğin bu 3 sporda Türkiye'de gayet üst düzey oynayanlar var ancak sansını denemekten sorun çıkmaz herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır hazırlık kursunda öğreniyorsun çoğu şeyi ve her üniversitenin parkuru farklı oluyor ona göre çalışıyorsun BESYO hazırlık kurslarında çok tecrübeli olmak mesele değil yani iyi bir kurs bulmalısın ve iyi bir koşucu olmalısın

0|0
    0|0
  • orda ogrenirsin sıkıntı yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...