Gs fbyi nedeb uefaya şikayet etmişti ?

Gs fb yi neden uefaya şikayet etti ? Irkçlıkl değil mi?

Güncellemeler:
La adam gibi söylesenize neden!?
Arkadaşlar yorum yapın demedim. 9 cevap geldi 1 kişi bile cevap vermedi. Bana sorumun cevabını verin sonra istediğinizi yapın sorun değil.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Onlar bizi 6-0 yenmişti, ühüü yardım edin..

1|5
    1|3
  • tipik bir futboldan anlamıyorum ama konuşmam gerekiyor durumu.

soruya gelecek olursak ; bir Galatasaraylı olarak doğru bulmadığım davranıştır. tribünden bir çok arkadaşta aynı düşüncede.

biz içeride birbirimizi yemeliyiz. ama dışarından gelecek her türlü saldırıya da birbirimize kalkan olmalıyız.

ne kadar sevmesemde fenerbahçeyi , Galatasaray olmadan fenerbahçenin Fenerbahçe olmadan da galatasarayın bir özelliği yok.

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • sebebi fenerbahçe cumhuriyeti dedikleri şeyin monarşik bir düzende azize ile yönetilmesi..aziz yıldırım türk futbolunda bir lekedir..hem de kara bir leke..

0|1
    0|0
  • ettiği mechul ırkclık öyle olmaz ırkcılık bir millete renge veya herhangi bir dine olan kişiyi dışlamak hakarettir

0|0
    0|0
  • Irkcılık bu dedıgın ıle bagdasmıyor bıle

Turkıye de bazı mercılere dokunulamıyor

yargı yolu ıle bıle

Turkıye de Cumhurıyet varsa o da

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ' dir...

anlayan anlar okaa...

0|0
    0|0
  • neden olacak ligde en güçlü rakibi fenerbahçe. önümüzden çekilsin meydan bize kalsın her sene şampiyon olalım her sene paraları götürelim diye:))

0|1
    0|3
  • ASDASDAS

evet ırkçılık AHAhahaaa

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|1
  • etsinler selamda söylesinler hatta çekemiyoruz diye uefa ya belge gönderip imza atsınlar uefa da anlar belki durumu :)))

0|0
    0|3
  • Neden olacak fenerbahçe küme düşünce ligte rahat rahat at koşturacaklardı

0|1
    0|3
  • Çekemedikleri için

0|0
    0|3
  • onlar bizi 6-0 yendi bizde böyle intikam aldık hem bizim UEFA kupamız var

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 4

• Irkçılıkla ne alakası var siz buna ırkçılık diyorsanız Drogba'ya muz gösteren kimdi acaba merak ediyorum?

Siz adaletten yana olduğunuzu söyleyip çakma adalet yanlısı olduğunuz için sizin yerinize biz gerçek adaletin peşinden koştuk fakat hala şike davasında istenilen sonuca ulaşamadık

0|0
    0|0
  • bizi elin yabancılara şikayet ediyorlar biz avrupada rakiplerini tuttuğumuzda siz türk olamazsınız diyorlar siz şikayet edince türksünüz dimi

0|2
    1|2
  • ırçılık mı? :D:D:D:D:D:D güldürme

0|2
    0|1
  • çünkü hırsızlık yaptığı için. şikeci fenevbahçe.

0|1
    0|0
Yükleniyor...