Sende adalete fener yak imza kampanyası

Değerli Fenerbahçeli arkadaşlarım adil yargılanma talebiyle toplanan adalete fener yak imza kampanyasına kimler destek oldu?

Ve aranızda imza atmayan Fenerbahçelilerimiz varsa www.change.org/tr adresinden imzanızı atın ve destek olun bu sadece 30 saniyenizi alacaktır

Güncellemeler:
Tarlalara buğdaylara inananlar balıklara da inanacak erdoğanın telefon görüşmelerine de inanacak ! Öyle işinize geldimi şike gelmedimi yalan montaj demek sahtekarlılık ve fırsatçılıktır sevgili Adalet bekçileri

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• güncellemene tamamen katılıyorum. alex bile brezilyadan imza attı bende attım arkadaşlarımada gönderdim

0|2
    0|4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ztn başbakanınkide montaj değil Fenerin ŞİKE yaptığı ztn tescilli Beşiktaş naıl kupaını geri verdi fenerde yapmalıydı ŞEREFLİ bir şekilde uzun lafın kısası fenerlilerinde yarısı kabul ediyor yarısı etmiyor ama biliyor şike yaptıklarını emek hırsızlığı yaptıklarını bu sene bile irdelense ah ah :) Nese Fener şampiyon olsada nolursa olsun ŞİKECİ damgası gitmeyecek bu böle!

0|3
    1|3
    • Balıklarada inanıyormusun?

• Erdoğanın konuşmasınında montaj olmadığı aşikar bitek Türkiyede kabul edilse tmda uefa damı yanlı davranıyo? Her davada şike çıktı fener niye avrupaya gidemiyo?

• Uefa türkiyeden gelen ifadelere bakar yapılmış yapılmamış onları bağlamaz savcı şike yapılmış diyorsa yapılmıştır deyip çıkarlar işin içinden ha şikeyle suçlanan real madrid veya barcelona veya fransız takımları v.s v.s olsaydı uefa bu takımların şike yapmadığını kanıtlamak için elinden geleni yapardı yani savcının şike var demesiyle ceza vermez mahkeme kararını beklerdi çünkü onların şampiyonlar liginde olmaması büyük kayıp ama fenerbahçe neki uefanın gözünde türk takımı olmasada olur mantığı

• Anlamış değilim kacıncaya yargılınanıyor cas davası namusumuz dediniz adamlar suclu buldu sizi başından beri yok biz sucsusuz diyosunuz neden her yönden suçlu bulunuyorsunuz.

Ne çekiyosanın kafanızdan cekeceksiniz.Büyük cezalar gelecek fenere.O sene aziz yıldırım taraftar izin veripte ceza alsaydı şu anda avrupada oynuyor olurdunuz.O sene fener ceza alsaydı -20 puandan baslıyacaktı.Uefada karısamıcaktı bu konuda ceza verildi artık ben karışmam dicek cekilcekti kenara.Aynısı yunanistan liginde oldu ceza verilmedi uefa baskın yaptı alacağı cezanın 2-3 katı ceza aldılar.

0|2
    1|2
  • link imza verilmiştir link

0|1
    0|2
  • Sizin ADALET anlayışınız bu mudur yani.Adalet olsaydı zaten şimdiye çoktan fb küme düşürülmüştü.

0|3
    0|3
Yükleniyor...