Sevdiğiniz için nikahsız yaşar mısınız?

sevdıgınız ıcın onu bırakmamak ıcın onunla nıkahsız yasar mısınız kabul eder mısınız ( benım sevgılımın kımlıgı olmadıgı ıcın nıkah kıyamadık fakat o hala yanında kalmamı ıstıyo)

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğin kişiyi iyi taniyormusun güveniyormusun

0|0
    0|0
    • evet tanıyorum guvenıyorum bu zamana kadar zararı olmadı hıc fakat nıkahsız olmaz yasanmaz

• tc sını nasıl alıcam pekı ne dıyım

• Ona deme belliki sakliyor bir bahaneyle cüzdanını karıştır veyahut nüfus idaresine gidip öğren , ama soyadin tutmaz bilgi vermezler heralde

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimliğinin olmaması gibi bir neden yok gider çıkartır başka sorunları varsada halleder yani dini nikah tamam ancak resmi nikanın olması gerekiyor dinende böyle olması lazım yani ben resmi nikah olmadan birlikte olan insanlara akıl sır erdiremiyorum

0|0
    0|0
  • allah sana akıl ve fikir versin

kimliği yok diye nikahmı kıymadınız

0|0
    0|0
  • Olmaz, evlenmeden yatmam !

0|0
    0|0
  • yaşamazdım.

0|0
    0|0
  • sen dünde sormuştun sanırım kimliksizadammı olur kesin onun kanundan kaçtığı bir şey var

0|0
    0|0
    • pekı bunu öğrenmemın bır yolu yok mubelki evlıdır

bılmıyorum

• o no ile nüfus idaresine git nüfus kayıt örneği iste belki sana vermeye bilirler bir bahaneyle git birde kimlik kayboldu ne yapmamız gerek diye sor

• Hakli bence arkadasi dinle , ya evli ya da illegal işlerde eli var

• komik; bu devirde kimlik olmaması.. gitsin çıkartsın.. kaldırım taşına bile kimlik çıkartıyorlar artık...

0|0
    0|0
  • Kimligi nerede peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yasın daha cok genc bence...kimliğinin olmamasının nedeni ne?...nikahsız yasarsanız yarın bir gün seni bırakıp gidebilir unutma...elinde cocuğunla kala kalırsın öyle...cok var böyle memlekette harcanmıs kız...bütün problemlerini cözüp sana nikah kıymalı bence...sen acele etme ve bu tekifi kabul etme derim...

0|0
    0|0
  • olmaz sakın böyle bir hataya düşme istediğini aldıktan sonra seni bırakmycagını garanti veremessin..dini nikahlı olsan bile yasama sonra ortada kalırsın ..

0|0
    0|0
  • çok gereksiz işler ya

0|0
    0|0
  • kimliği yoksa cikartsin canım

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır yaşamam benimle yaşamak istiyorsa soyadını bana verecek!

0|0
    0|0
  • evliliğe karşıyım ben ztn :D

0|0
    0|0
  • Kimlik çıkarttır ozamn istediğini aldığında veya senden sıkıldığında kapının önüne koyar benden demesii

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ASLA

neden kimliği yok ki

0|0
    0|0
    • aılesı olmadıgı ıcın kımlık çıkartmakta zorlanıyo ve ıkametgahı kayıpmış

• bana biraz mantıksız gibi geldi ama dikkat et bence

ailen var mı varsa onlar ne diyor bu duruma

• evet var onlar zaten karşı fakat ıyı bır ınsan bu kımlıgını çıkartmaya gıtmış fakat ıkametgahı kayıp bunun aılesı yok aılesınden bırının kımlıgını ıstıyorlar olmadıgı ıcın goturemıyor

• cok seversem

0|0
    0|0
  • Yaşarız evliliğe lüzum yok zaten.

0|0
    0|0
  • nasıl bu kdar safsn ya aklım almıo !

0|0
    0|0
Yükleniyor...