Bu kızları anlamıyorum.. Sevdiği halde çıkma teklifimi kabul etmedi

[B]Merhaba arkadaşlar sınıfta bir kız vardı onu seviyordum , kendimi hazırlamıştım çıkma teklifi edicektimki o gün başka birisi çıkma teklifi etti ve kabul etmiş . Bunlar çıkmaya başladıktan 1 hafta sonra şişe çevirmece oynuyorduk , sınıftakiler benim birini sevdiğimi biliyordu ama kimi sevdiğimi bilmiyordu (sevdiğim kız en yakın arkadaşıyla dertleşiyordu falan) daha sonra şişenin ucu bana gelmezmi kimi seviyorsun diye sordular tabi sevdiğim kızda orda ben direk söyledim , ama söylediğim zaman onlar hala çıkıyordu . Normalde böyle şeylere çok şaşıran ve Ne ! Diye bağıran birisiydi ama bu sefer hiçbirşey demedi , en yakın arkadaşım dikkat etmiş tüm oyun boyunca bana bakmış . Sevdiğim kızın en yakın arkadaşı ona şöyle dedi : " Bak gördünmü ben sana demiştim " dedi yani Beni seviyormuş ve bunu tahmin ediyorlarmış . Neyse bunlar şişe çevirme oynadıktan 1 hafta sonra ayrılmışlar , sevdiğim kız ayrılmış ondan sebebi belli değil , 3 gün sonra yine cesaretimi toplayım çıkma teklifi ettim ve kabul etmedi . Öylece kaldım şimdi ne yapmalıyım ? Google'da araştırdım son 4 gündür hiç konuşmuyorum falan en yakın arkadaşım benden habersiz gidip sormuş ona Küsmünüz diye hiçbir cevap vermeden çıkmış sınıftan . Şimdi ne yapayım? :o[/B]

Güncellemeler:
Cevap yok mu:(

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kız seni sevdiği halde başkasılya mı çıkıyodu ?

0|0
    0|0
    • Evet konu içeriğindede bundan bahsettim.

• Çok teşekkür ederim içim rahatladı :)

• rica ederim ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Demek ki sevmiyormuş. sen sevdiğini sanıyormuşsun.

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar siz beni anlamadınız galiba , kızın beni sevdiği kesin bir bilgi , arkadaşlarından falan öğrendim . En yakın arkadaşıyla zaten konuşuyorlarmış sevip sevmediğim hakkımda konu içeriğindede söyledim bunu ama sevmesine rağmen çıkma teklifimi kabul etmedi çıktığı çocukla ilgili dedikodular çıkmıştı altadıyor vs. Ama o inanmamıştı daha sonra 5 gün sonra ayrıldılar , erkeklere kin beslemiş olduğundan veya bana güvenmediğinden onun kalbini kıracağımdan veya terk edeceğimi düşünüyor olabilirmi

• sevse kabul ederdi

0|0
    0|0
  • bu ne uzun bir sorun yhaaaa kabul etmiyosa yapacak bişey yok biraz kendi haline bırak kafasını dinlesin ...! Bu arada kızın ismi B ile mi başlıyorr.? :)

1|0
    0|0
    • Kabul etmiyorsa saygım var ama ilk önce umutlandırıp daha sonra kabul etmemek ^^ Seviyor ama çıkma teklifimi kabul etmiyor onu anlamadım :P Ve B ile başlamıyor ^^ Nerden çıkardın bunu? :D

• Ozaman lütfen söyler misin neden evet diyemediğini bende ona göre birşeyler yapayım ? :)

• :) hem o kadar çok neden var hemde hiç bir neden yok bende bilmiyorum ama bazen olmuyu iştee...

• Sorunları vardır belki çok üstüne gitme :D

0|0
    0|0
    • Örnek? Nasıl bir sorun?

• Her hangi bir şey ne bileyim , önce arkadaş olmayı dene muhabbet kur içini sana dökmesini sağla gerisi gelir diye düşünüyorum

• Zaten baya iyi arkadaştık , muhabbettimiz falan çok iyiydi birde 2 dersde aynı sırada oturduğumuz için baya iyiydik yani . Ama çıkma teklifini kabul etmetikden sonra ne o selam vermeye başladı nede ben

• Kardeşim soru çok uzun öncelikle okumadım başlığa göre yorum yapicam.

Adını koymak istemiyordur belki de kız şuan arkadaş olarak gayet iyisiniz anlaşıyorsunuz gülüyorsunuz eğleniyorsunuz. Ama sevgili olunca öyle olmayabilir. Ayrılık olunca sonunda kaybetme korkusu oluyor vs. vs. :)

0|0
    0|0
    • Şöyle özetliyim ozaman : Kızın beni sevdiği kesin bir bilgi , arkadaşlarından falan öğrendim . En yakın arkadaşıyla zaten konuşuyorlarmış sevip sevmediğim hakkımda konu içeriğindede söyledim bunu ama sevmesine rağmen çıkma teklifimi kabul etmedi çıktığı çocukla ilgili dedikodular çıkmıştı altadıyor vs. Ama o inanmamıştı daha sonra 5 gün sonra ayrıldılar , erkeklere kin beslemiş olduğundan veya bana güvenmediğinden onun kalbini kıracağımdan veya terk edeceğimi düşünüyor olabilirmi?

• Peki onu aldatmayacağımı , onu gerçekten sevdiğimi nasıl anlatabilirim ? 2 Okulda 2 ders'te aynı sırada oturuyoruz dün beni sıradan kovdu mesela başka bir sıraya geç dedi yani nasıl konuşucam konuşmak istemiyorki.. Yani konuşupta onuda sıkboğaz etmek istemiyorum ve tabi çıkma teklifime red cevap gelince yine öyle birşey gelicek diye korkmaya başladım açıkçası..

• bence bu kız seninle ilgili birşey falan duydu. Aniden böyle değişilmez. Ya da seni sevdigine emin değil.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu yazdığın şeylerin hiç birinden seni sevdiği çıkmıyor kendi kendini inandırıyorsun.

0|0
    0|0
  • seni sevdiğini nereden çıkardın?

0|0
    0|0
    • Konu içeriğinde var :) : daha sonra şişenin ucu bana gelmezmi kimi seviyorsun diye sordular tabi sevdiğim kızda orda ben direk söyledim , ama söylediğim zaman onlar hala çıkıyordu . Normalde böyle şeylere çok şaşıran ve Ne ! Diye bağıran birisiydi ama bu sefer hiçbirşey demedi , en yakın arkadaşım dikkat etmiş tüm oyun boyunca bana bakmış . ve hep yakın arkadaşım bana söylüyordu bana sürekli baktığını ve diğer kızlarla konuşurken hep sınıftan çıkardı ama onunla konuştuğumda hep çok mutlu olurdu.

• sevdiğini sanmıyorum sevse kabul ederdi

• Çıktığı çocukla ilgili dedikodular çıkmıştı altadıyor vs. Ama o inanmamıştı daha sonra 5 gün sonra ayrıldılar , erkeklere kin beslemiş olduğundan veya bana güvenmediğinden onun kalbini kıracağımdan veya terk edeceğimden korkuyor olabilir mi?

Yükleniyor...