Kocanızın gardiyan olmasını istermiydiniz ?

Kocanızın / Karınızın ne mesleğe sahip olmasını istersiniz? Ne için? :)

ek soru olarak başlığı göstereyim , gardiyan bir eşe bakış açınız nasıl olur ? :DD

Güncellemeler:
Sebepler lutfen

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Bu işler nasip. Onu istersin diğeri olur, bunu asla istemem dersin o meslekten olur. Gardiyan mesleği de hayli zor, özellikle eşine o stresi yaşatmaması mümkün değil. Özellikle sorunlu insanlarla birebir ilişkide olan meslekler daima sıkıntılıdır. İlla ki bir yerden patlak veriyor.

0|0
    0|0
    • Esine yansitmayabilir senin dusuncen nedir istermiydin

• Eşine yansıtmayabilir kısmına katılmıyorum er ya da geç yansır. İstemezdim gardiyanlık çok zor meslek...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende hep düsündüm ambulansta çalışan bir bayanla evlenmek isteyen olur mu diye :)

0|0
    0|0
  • gardiyan olmasını istemezdim.

0|0
    0|0
  • filmlerden anladıgım kadarıyla gardiyanlar hep kötü oluyorlar :D :D o yüzden olmasın benm eşim gardiyan falan

1|0
    0|0
  • klüplerle barda çalışmasını asla istemezdim

0|0
    1|0
  • mesleği farketmezde yeşil yol filmini izledikten sonra gardiyan olmasını istemem :)

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    1|0
    • Sebepler lutfen :)

• Bu ülkenin ciddi anlamda eğitime ve eğitilmeye ihtiyacı var bu konuda gerçekten çok ciddiyim! Çok ama çok bilgisiz, araştırma yönü olmayan kör cahil insanımız var. Soru başlığı kapalı olduğu için buraya yazıyorum belki okursunuzda bazı eksik bilgileri öğrenirsiniz!! Gardiyan değil, İnfaz ve koruma memuru- Maaş 2700- Ayrıca bu mesleği yapanlar duygusuz, eğitimsiz değiller öyle dizilerde gösterildiği gibi değil yani anladınız mı? Ben dahil üniversite okuyan hatta yüksek lisans yapan öğretmen sosyolog psikologlar var hadi o götünüz yiyiosa kpss'den 80-85 puan alında göreyim! var mı sizde o göt! önyargılarınızdan arının ve adam gibi araştırın! bu mesleği yaptığım için sinirli değilim sizin gibi kör cahilleri gördüğüm için sinirliyim malesef!!!

• gardiyanlık cidden zor,Allah sabır versin

0|0
    0|0
    • Evlenecegin adam infaz memuru olsa ne dusunursun?

• e tabi bulunduğu ortam bazen insanın psikolojisini de bozabiliyo belki bu yüzden cazip gelmiyordur. gardiyan mı olmak istiyorsun ?

• Hayır aslinda sadece bir soru

• parası iyyise olabilir ama başı belaya giyer kıyamam ona o yüzden istemem :(

0|0
    0|0
  • Hayır asla :S

0|0
    0|0
    • sebep gösterebilirmisin

• bende bu yıl infaz koruma memuru oldum ıkı dil biliyorum 4 yıllık elektronık haberlesme muhendısıyım ne cahilim ne ne asabiyim ayın 15 nde 2500 alıyorum yıllık 20 gun ıznıme cıkıyorum bız zaten kurum içinde infaz koruma memuru bayanlar ile genelde evlenıp yuva kuruyoruz memur olmayan bayanlara bakmıyoruz ;) cokta fifi diyoruz senin gibi düşünenlere yanı anla işte

• Olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...