Evde pasta- börek - çörek- kek yaptığınızda o şey kötü olursa neden çok üzülüyorsunuz?

Bayanlar evde pasta- börek - çörek- kek vb. şeyleri özenerek yaptığınızda ve bütün bunların sonunda o şeyin gerçekten kötü olduğunu gördüğünüzde ( tadı, görüntüsü, kokusu ) neden çok üzülüyorsunuz? veya üzülüyor musunuz? _ Bu durumda erkekler ne yapmalı sizce... ( o halinizi gördüğümde kim olsa dayanamıyorum çünkü) :(((

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• kötü olsa bile asla demez kötü diye sevenlerim biraz daha dikkat et derler ben kötüde olsa yerim ziyan olmasın yazık para verdim okdar malzemelere...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kesinlikle 'kötü olmuş' dememeli :) ben kötü olduğunu ısrar ettikçe inatla o da 'hayır,çok güzel olmuş,bak nası iştahla yiyorum' falan demeli.

ben de yemeğim kötü olduğunda çok üzülenlerdenim.

0|0
    0|0
  • olsun yerım ben desın yeter.babam bi keresınde çiğ pilavımı bile yemişti çatur çutur :)) insan işte bu benı sevıyo diyo o zaman.hatta bi kere daha yap kızım dedi

0|0
    0|0
    • bende lazanya yaptığımda yazık babam işten gelmişti başka birşey yok, benimki de onu çatur çutur yemişti yoo gayet güzel diye :'(

• aynen aynen çok guzel dedi :(( acab kekım için falan da mı aynı numarayı yapıo ki ya :( ama yok onu herkes istıo yap dıye

• belki herkes seviyodur senide ondan istiyoardır..

• Üzülmem de ''oflar, puflarım'' birine zorla yedirmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • üzülmek degilde sinir basiyor, okadar ugrasiyorsun. firinin icindeyken kabariyor kabariyor sonra birden kagit gibi birsey oluyor.

benim cevrem zaten direkt bu ne lahn diyor, keki animsatiyor bence diyorum. bakip bakip ic cekiyoruz ):

1|0
    0|1
  • Acaba yenidenmi yapsam bu sefer kesin iyi olacak diye düşünürüm ama sonra vazgeçerim ya daha kötüsü olursa diye :))

0|0
    0|0
  • üzülüyoruz cünkü yaptığımız her hangi bişey ne olursa olsun,bizim elimizden cıktığı için kendimizi beceriksiz hissediyoruz.Sanki bi daha aynı seyin daha güzeli olmayacakmış, ömür boyu yapamayacakmışız gbi.

0|0
    0|0
  • yaptıgım bişey kötü oldugunda,nerde yanlış yaptıgımı biliyorumdur ve şikayet aldıgımda kızarım "beğenmeyen yemesin" derim.

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum hayal kırıklığına uğruyorum. Bir keresinde şekerpare yapmıştım. Tam olarak pişmeden şeyini döktüm. Yediğimde çok kötü olmuştu ağladım sinirden :(

0|0
    0|1
  • Kabartma tozunu koymayı unutmazsam, her zaman 10 numara 5 yıldız.

1|0
    0|0
  • Üzülürüz tabii o kadar emek verdik :(

0|0
    0|0
  • ben il yaptığımda iyi olmamıştı tadıda güzel değildi sonra gene gene yaptım olduuu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de yaptığımda istediğim giib olmadığında üzülüyorum ve bu gayet normal bir durum.İnsan emek verdiği şeylerin istediği gibi olmadığını görünce üzülür.Ne yapılması gerektiğine gelince ise; onunla yenisini yapmayı teklif edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Benimkini mutfaga sokmuyoruz zaten ya ben yaparım yada annesi :D

0|0
    0|0
  • valla zehir olsa yerim elinden ben uzer miyim onu ya :)

0|0
    0|0
  • sigara böreği yaptım geçen harika oldu. kötüyse imha ederim zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...