Sizce chp Ve Mhp Gecmıste ve Su Zamanda Türkiye ıcın Bugune kadar Ne yaptı?

Hep Yıkım Ve Turkıyenın gerılemesı ıcın Adımlar Atılmadımı?

Bunu Söylerken tarafsız Bır sekılde Ele aldığımız zman Gerçek Budur.

Ak partıye Gelınce, Tamam Belkı Yolsuzluk yapmıslar Onlarda Insan nefıs tasıyor Yapma Ihtımallerı var.

Sunuda eklemek ıstıyorum

Keske Gecmıste Chp, yolsuzluk yapmıs olsalarda Onlarda İMF ye Borucmuzu kapatmıs olsalardı.

Keske mhp yolsuzluk yapsaydı'da Sağlıkta Ve Eğitimde reformlar gerceklestırmıs Olsalardı.

Keske Barıs surecını Baslatmıs Olsalardı .

Keske Dunyanınşu anÖrnek Aldığı Bır Ülkeyı Kalkındırsalardı

Keske Yolsuzluk Yapmıs Olsalardıda Bunun Gıbı Türkıyeye Faydalı Isler Gerceklerstırmıs Olsalardı.

Ne dusunuyosunuz haksızmıyım?

Güncellemeler:
Siz kendi aranizda konusun bir ara bakarim ne sacmaladniz diye.:)
Arkadaşlar siyaset için birbirinizi kirmayin Bu isler gelip geçici. Sadece

Yapilan icraatlere Bakin Ve Sukut Edin.Laf Değil İcraat İsterler

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Anlatıyorsun anlatıyorsun, bir şeyleri dile getiriyorsun hatta gösteriyorsun ama yok işte, olmuyor.. Hayrete düşmemek imkansız.

0|0
    0|0
    • onlarda farkındalar 10 senedir aptal yerine konduklarının ama gururlarına yediremiyorlar hala inkar derdindeler

Kızlar Ne Diyor 1

• adamlar en son ne zaman iktidar oldu ki :D

Türkiye'de eğitim seviyesi artmadıkça da ya Akp ya da onun gibi partiler iktidar olacak.

Enerji bakanı Taner Yıldız'ın dediği gibi eğitim seviyesi arttıkça Akp'nin oyları düşüyor.

o çapulcu dediği gezicilerin eğitim seviyelerine bir baksalar keşke.

Ben bile dindar bir insan olarak bu adamların yapmış olduğu din sömürüsünden iğrendim artık.

insan dini bu kadar mı ayağa düşürür. Rabia işareti yaparak adam oy istiyor.

yaptıkları tek şey dini kullanıp ceplerini doldurmak. bu kadar dindarlarsa kul hakkı yemesinler.

haa dönüp de Akp bunu yaptı şunu yaptı da demeyin bana. bir zahmet yapsınlar. adamlara bunun için minnet duyacak değilim. sanki cebinden yaptırıyor. bu gününe kadar kim size işinizi yapıyorsunuz diye minnet duydu ki? yaptıkları her şeyi gözümüze gözümüze sokuyorlar. Melih gökçek kalınca bir kitapçık hazırlatmış kuşe kağıda. adam belediyenin topladığı çöpü bile seçim propagandası olarak kullanmış. hatta bugüne kadar şu kadar cenaze topladık diye bile bir şey yazmışlar. Allah artırsın mı diyim artırmasın mı bilemedim.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• chp 65 yıldır iktidar değil. chp bize demokrasiyi kazandırdı. savaş şartlarında cumhuriyeti ayakta tuttu. şuna %100 emin olabilirsiniz ki, eğer İsmet paşa demokrasi aşığı bir insan olmasaydı son nefesini vereceği güne kadar o koltukta oturmasını bilirdi ve yine emin olun ki eğer yapmak isteseydi şu an ki devlet başkanımızın soyadı inönü olurdu. ama o neyaptı? seçimlerin hilesiz bir şekilde yapılmasına zemin hazırladı ve kendisinden sonra gelen kişi ahlaksız bir soysuz da olsa 'demokrasi bunu gerektirir' diyerek koltuuğunu devretti. sene 1950 idi ve 64 yıl oldu Chp bir daha hiç iktidar olmadı. onun için babanın ve dedenin oy verdiği politikacıların yaptıklarını chp ye mal edemezsin. Mhp beni ilgilendirmez.

ikinci söyleyeceğim şey, türkiye halen dış borç batağında ve bu borç 11 sene öncesinin 10 katı. araştır bulursun. yolsuzluk diyince kimse zaten akpnin eline su dökemez. yıllardır sizi başörtüsü türban politikasıyla kandırıyor. siz zannediyosunuz ki türbanı chp yasakladı. çok komiksiniz. onu da araştırırsanız üniversitelerde türban yasağının 1984 yılında yök tarafından uygulandığını görürsünüz. dönemin tek başına iktidar olan partisine bakarsanız Turgut özal olduğunu da göreceksiniz.

Muhtemelen bugünün akp yandaşları o dönemde de Özal a oylarını vermişlerdi. çünkü o vatan haini de tek başına iktidar olmuştu. tüm devlet gücü elindeyken neden acaba üniversitelerde türbanın yasaklanmasına onay verdi?

Cumhuriyet Halk Partisi 64 sene sonra Türk Milletinden görev istiyor. gerçek kalkınmayı, gerçek bir dünya devi olmayı o zaman göreceksiniz. 11 senedir bir beceriksizin yönettiği Türkiyede yaşıyorsunuz zaten. Cumhuriyeti kuran ve bu milleti bu halkı bağrına basmaya hazır bir partiye de 4 senelik bir şans verin. iyler ters giderse zaten erken seçime gidilir. Atatürk döneminde nasıl ki diğer devletler bu yeni kurulan cumhuriyete gıpta ile bakıyorlarsa, içimizdeki enerji ve doğru stratejilerle yine tüm dünyanın kıskandığı bir Türkiyeyi baştan kuralım. CHP sizden artık uyanmanızı bekliyor.

Saygılar.

3|3
    2|0
  • Haklısın artı akp nin icraatlarını eksik yazmışsın TC kaldırmaya çalıştı terörist başıyla pazarlık yaptı,ülkeyi kuranlara ayyaş dedi kendi halkına çapulcu dedi camii ye ayakkabıyla girmişler dedi ama kendileri bakara makara diyerek kutsal kitabımızla dinimizle dalga geçtiler bunlarıda yazın o zaman samimiyetinize inanacağım

2|4
    1|0
    • Nereye makarna yemeğemi gidiyorsun yoksa sende bir ayet çakıp gelecekmisin

• "Görmek istemeyen kadar kör yoktur. " demiş İbni Sina. Çok da güzel demiş.

• "Çalmış, ne var bunda, onun da nefsi var." yazısından sonra katılmamak imkansız. Yani yapılanları inkar etmedikleri, kabul ettikleri durumlarda bile bir açıklamaları var mutlaka. Bir de günah işleme özgürlüğünü de unutmamak gerek.

• Cahil gördüm de bu kadarını ilk kez görüyorum.

1|3
    1|0
  • CHP en son ne zaman tek başına iktidar oldu. Sen daha dünyada yoktun. Barış sürecini başlatmış olsalardı diyorsun birde savaş mı vardıda barış olsun :)

2|3
    1|0
    • silahı bırakın gelin mecliste bölgenin sorunlarını milletvekili olarak çözmeye çalışın dedilerde sonrasında pkk yı meclise taşıdılar diye demediklerini bırakmadılar .

• IMF ye olan borç kapandı diyor birde. Sanki tek borç IMF den oluşuyor. Türkiye'nin toplam borcu rekor kırdı AKP döneminde. Evet IMF ye olan borç azaldı,kapanmaya yaklaştı. Peki diğer dış borçlar ne olacak. Devletin özel sektöre olan borcu rekor kırmak üzere. Borçlarımız neredeyse 3 katına çıktı son 10 yılda. Az biraz araştır. Cahil olmak suç değilde araştırmaktan alıkoyan ne seni?

• Güldüm geçtim ya. Aman.

1|1
    0|0
    • bro bunların dünyaya bakış açıları bir tuhaf .. kırk yıllık insanınm böyle hayvani düşünce stili görmedim

• hep diyorum yazdıklarınızı okuyun diye bir kere okusalar onlarada çok saçma konuştuklarını anlayacaklarda okumuyorlar işte

• sizin gibilere laf anlatmayı bıraktık artık biz kendi kendinize batıyorsunuz bakara makara

1|1
    0|0
  • Yolsuzluklarıda savunuyorsunuz artık helal olsun :) Onlarda nefis taşıyor ha,sor bakayım chp ne zaman gelmiş en son?

0|0
    0|0
  • kardeşim herşeyi geçtim sizin beyinlerinize ne yapıyorlar ben bunu çok merak ediyorum

1|2
    0|0
Yükleniyor...