Cardio yapip faydasini goren var mi?

Cardio yapip faydasini goren var mi? Cardio yapip faydasini goren var mi?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım öncelikle sporun her türlüsünün faydası vardır burada sormadan önce youtube ve google'da arama yapabilirsin.Sorunun cevabına gelince Cardio Basküler dediğimiz egzersiz tipi lenf damarları başta olmak üzere vücuttaki kan akışını hızlandırmak ve kalp&nabız atışlarının hızlandırıp yağ yakımı , konidsyon ve güç kazanmak için yapılan bir antrenman çeşididir.Eğer hedefin yağ yakmak ise tek başına Cardio bir işe yaramaz beslenmene'de özen göstermen gerekmekte.Haftada en az 3 veya 4 gün Cardio yap en az 40 dakika.Pazartesi ve Cuma günleri mutlaka egzersiz günün olsun.Dediklerimi yaparsan 60 ila 90 gün içerisinde gözle görülür mükemmel sonuçlar elde edersin.Ancak şunuda sakın unutma bölgesel zayıflama diye birşey yoktur bu yüzden vücudun yağ yakarsa her yerinden yakar.İyi sporlar :))

1|1
    0|0
    • bende her yerinden yakmasını istiyorum sadece basen kısmı geniş biraz üst e göre :) teşekkür ederim güzel yorumun için. Beslenmeme de dikkat ediyorum 2 gün önce başladım.

• Ben teşekkür ederim iyi sporlar.Bacak içinde evde kendi vücut ağırlığında Squat ve Lounge hareketleri bacaklarını sıkılaştırmanda yardımcı olur.İlk defa yapıyorsan ilk 2-3 gün hamlamanın acısını hissedersin daha sonrasında o acı yerini güce bırakacaktır :)) Tekrar iyi sporlar :))

• çok teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• fayda derken ne kast ediyorsun ? Cardio çalışmanın amacı kalp kaslarının ve dolaşım sisteminin güçlenmesini sağlar. ve ayrıca Cardio stresi giderme, enerji düzeyini artırma, uzun süre yapıldığı takdir de vucut yağ oranını azaltma gibi faydaları vardır.

0|0
    0|0
  • Kimse faydasını göremiyor. Boş ver yapma sen de.

0|0
    0|0
  • boşver yapma

0|0
    0|0
  • gereksız

sevecen abı ıcı nı dısını cıkarana kadar köpek gıbı seveceksın :/

0|0
    0|0
  • iki günde bir 45 dk yapıyorum faydasını tabi ki görüyorum performans artışı oluyor normalde vücut geliştirme sporu yapıyorum

0|0
    0|0
  • fotoda ki sen isen boşuna cardio yapma

0|0
    0|0
  • Cardio şart tabiki faydaları çoktur boğazında yutmalisjn ve düzenli beslenme ;

0|0
    0|0
  • Faydasiz spor olmaz

0|0
    0|0
  • bir faydası yok

0|0
    0|0
  • cardio ne la?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• faydaları saymakla bitmez , ama bir iki kere yapıp bırakmazsan tabii :)

bir kere çok dinç ve enerjik olursun doğru da beslenirsen eğer ...

spor = sağlık :))

0|0
    0|0
    • yağ yakımı konusundaki faydaları nasıl olur?

• yok diyete başladım doktorumun verdigi beslenme programıyla :)

ek olarak zumba da yapıyorum. Yağ yakımı için çok faydalı oldugunu duydum o yüzden cardio yu sordum. Teşekkürler yorumun için ayrıca

• ne demek rica ederim :)

• Elbette ama diyet yapılmazsa cardio boşa gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...