Çalışanların bakımsızlıkları konusunda ne düşünüyosunuz

arkadaşlar bazı memur grublarının bu kadar bakımsız olması sizi iğrendirmiyor mu ? nüfus müdürlüğündeyim isim düştüsü angeldim çalışanlardan birinin dip boyası gelmiş ötekinin bacakları kıllı ve etek giymiş başka bir bayanın bıyıkları çıkmış havalarını görseniz sizi beğenmezler örneğin öğretmenler bir öğretmenim vardı ilkokulda matematikçi 8 yıl boyunca aynı kıyafeti giydi sizcede itici değil mi görsenizde havalarından geçilmez. siz bu bakımsızlık konusunda ne düşünüyosunuz

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelik le memur değilim bunu belirteyim... Bakım konusuna gelince aslında bunda yapılan işin niteliği de bir etken... Maaşlı çalışan personel memur ya da işçi iseniz belirli bir süreden sonra artık kılık kıyafetin pek bir önemi kalmıyor. Özelikle de rekabetin ve de iş kaybetme korkusunun olmadığı pozisyonlarda bu geçerli... Ancak benim gibi müşterinin ya da çalıştığınız firmaların gözünde iyi bir intiba uyandırmak gereken bir işdeyseniz o zaman durum çok farklı oluyor. Mecburen dikkat etmek zorundasınız çünkü bu kendinizi pazarlarken elinizde olan önemli argülanlardan biri... Biraz uzatmış olabilirim affola...

1|1
    0|0
    • Adam ciddi ciddi yazmış ya la. Holy Jesus.

Dur bir artılayalım :)

• bunun garantisi yok ki aga, bir gün fren tutmaz, uğraşır durursun :)

saati 500 TLden öfke kontrol dersi verilir dsfds

• olm ben aldım o dersleri üstattan, üşenmesem kurs vericem dsffds

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakımı gerekli görmekle, bakımlı olmayı tercih etme zamazingoları

0|1
    0|0
    • Olm herzaman geyik yapıyorum millet ergen sanıcak arada sosyal paylaşımlarım da olsun m.k jklaskjlasjkd

• Bana bişey olmaz kolay kolay ...Sonrasında canım sıkıldı ... Sinirlenince çok acaip bir adam oluyorum...Frenlemek zor oluyor...

• Benim yine poligona gitmem lazım... Eskiden giderdim iyi geliyodu... Ayrıca sen önce introduction to women kursuna gel...saati bin... ordan senin hesabı düşünce sen bana 500 atarsın ödeşirik ...lhkdskja

• Bunlar hep, kızlı erkekli çalışmasınlar diye..Zamanla erkeğe dönüşüyorlar :))

0|0
    0|0
  • Memur gruplarını kötülemen çok saçma. Hani bunları yazarken ne düşündün bilmiyorum ama senin gördüğün kişilerdir grup değil. Bu yazıyı fazla artniyetli buldum

0|0
    0|0
    • icinde hic aetniyet yok ben boyleyim...

• lütfen bizim okuldaki öğretmenleri görmelisinzz ..acayip bakımlılar. sizin zamanınızdakiler sanırım öyleymiş.. siz buyrun bizim okula gelin öğretmen görün :D

0|0
    0|0
    • ben zaten lise okuyorum.

• izmir olmalı demekki fen lisesi sen nerdesinki olummu birde kac yaş var aramızda :D

• mersin fen,:)

• bende memurum ve 3 gündür aynı kıyafeti giyiyorum itici bence de :D ama kadınları daha çok göze batıyor herhalde

0|0
    0|0
  • insan temiz olmalı tabi ama makyaj şart değil

1|0
    0|0
  • Bu yaşima kadar ben hic bakimsiz memur görmedim...

0|0
    0|0
    • sen kaymakamliga gel sana kac tane bacagi killi minili memur gostercem ben :)

• Sizin kaymakamligin kaymağinda var birşey demekki:)

• evet var :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakımsız mı, hiç bir şekilde aciliyetim ne olursa olsun kadınsal bakımımızdan önemli değil. Hem okuyorum hem çalışıyorum katiyen bakımımdan eksik kalmam kalmadım da.

Bu kişinin içinden gelen bişiy olmalı kadınız yahu 1 ruj 1 rimel bu kadar zor olmamalı.

1|0
    0|0
    • haklisjn inan bende hep calisil hem okuyorum :) makyazsiz disari adimimi atmam

• bakım her şey abi ya. insan kendine bakmadan nasıl duruyor anlamıyorum. babalar gibi maaşında var. gidip en uçuk fiyatlardan almayacaksın sonuçta enayi değilsin ama bir sürü indirim zamanı oluyor ne bilim yani ucuz yerler oluyor. link link link bu da çalışan bir bayan yani bir bakın Allah aşkına

0|0
    0|0
  • evet bende öylelerine denk geldim . cebimden çıkartırım onları saçı açıyorum bakıyorlar öyle havalarını alıyorum ben...

0|0
    0|0
  • Başkalarından önce kendimize saygılı davranmaliyiz. Okuyunca bir olamaz dedim

0|0
    0|0
  • sapla samanı ayırmayalım.herkesin kendinedir.bir insanın bakımsız olması ki bu temizlik dersek çevreyi ilgilendirir evet.ama bir kıyafeti 8 yıl giymesi bizi ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • bakım yapacak zaman bulamıyorlar ki

0|0
    0|0
  • benimde bıyıklarım var ve bir Garfield kadar sempatiğim <3

0|0
    0|0
  • temizlik önemli.bıyıktır kaş arasıdır bunlar falan itici durur...elbise temiz olsun sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Sen ne is yapiyorsun?

0|0
    0|0
    • odyologum ben

• Saglikcilar daha bakimsiz :)

• guldurme beni benim sekreterlerim bile bin basar memurlara

Yükleniyor...