Evlenecegınız Insanın Nasıl Olmasını Isterdınız ?

Herkese hayırlı geceler.

Ben kendı dusuncemı soylemem gerekırse, acık olabılır ama namaz kılsın ve benıde bu konuda sonuna kadar tesvık etmesını ve namaza baslamamda vesıle olacak bırını duslerım...

Bazı arkadaslarım kafana gore takıl fılan dıyorlar ıyı de carpık ılıskılerde benı bozar yapamam bırgun baska bırı obur gun bır baskası sızın aklınızdakı kahraman es karakterı nasıldır ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• güvenilir dürüst olsun yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk IMAN., 2. durust . 3. saygi 4. sevgi

0|1
    0|0
  • ben dindar bir koca isterim boyle hem namaz kilsin hem icinde allah korkusu olsun ben pek dine duskun degilimdir namazlarimi bile yarim kilarim ama olsun kocamdan gore gore bende kilarim ailesi duzgun olmali aile yapima uymali boyle civik erkekleri hic sevmem erkek dedigin ciddi olmali yeri geldiginde tek sozuyle bana her istedogini yaptirabilmeli kizima iiyi babalik yapmali karakterli olsun beni mutlu etsin yerer

0|1
    0|0
  • Şİmdi namaz kılmak insanın içinden gelmesi lazm. seni ne kadar zorlasa da olmaz. Örneklerini gördüm.neyse evlenilebilecek kişiye gelirsek huyu iyi olsun her konuda yalan söylemesin açık ve net olsun yeterli.

0|1
    0|0
  • meşguliyetleri olan biri olsun. yani devamlı bir şeylerle uğraşsın boş kalmayı sevmesin..beni taktir etsin. midesine düşkün olursa iyi olur ben yemek yapmayı severim ..mistik konulara meraklı olsa bir de süper olur . böyle..

0|1
    0|0
  • Allah seni kahretsin, senle evleneceğime taşla evleneydim demeyeceğim biri :D

1|1
    0|0
  • evet gecenın bı yarısı super soru 5* verdım valla :)

durust olsun yeter..

1|1
    1|0
  • Zeki.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...