Şehirlerarası otobüste topkek almama karizmasını yaşadınız mı?

Muavin kişi gelir gecenin bi' saatinde ışıklar yanıyor herkes çay-kahve-kek üçlüsünü kapışırken sen ''hiç bişey almıyorum'' hareketini sadece kafanı yana sallayarak yaparsın ya hah çevrende ve yanında oturanlara karşı bir karizman oluşuyor mu?

Yoksa sen kekleri üçer beşer götürenlerden misin?

Bu saatte bu soru evet buyrun sjdfs

Güncellemeler:
Duyuru: kağan1991 adlı üyenin dediğine göre adıyaman ünal firması 14 saatlik bir yolda sadece 1(bir) kez topkek dağıtıyormuş lütfen bu firmayı kullanmayalım yazıktır günahtır... afhjdfs

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benimkini öndeki bagyana ver muavin kardeş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Tek derdim mola verilse de bir sigara içeyim oluyor.

Bir şey yemem de içmem de.

0|1
    0|0
  • Yok la topkek almamak olur mu? Sırf topkek için biniyoruz biz o otobüslere.

0|0
    0|0
  • O eleman annem oluyor işte.ama kadına zorla kek aldırıyorum. Çünkü onunkileri ben yiyorum :D o otobüste o saatte o kekler çok lezzetli.bir de çayları yarısına kadar doldurmasalar iyi.

1|0
    0|0
  • Geceleri almam hiç bişey. Bi keresinde muavin bişey ikram etseydim dedi :) sanki evinde misafirimde seçenek çok :))

0|0
    0|0
  • bir keresinde dondurma dağıtmışlardı değişik oldu yani sevdim onu

diğerinde de yengemle çıktım yola gidene kadar kustu bizi en arkaya attılar

birde kızdılar yenge deve mi yedin sabah sabah kus kus bitmedi diye

sorma acayip eziklediler :( karizma falan kalmadı yani

0|0
    0|1
    • o kusanları hep boğmak istemişimdir sdffd

• bende de kalmdı miğde falan ama ne yapacaksın yenge

boğarsam amcam da beni boğardı adfdsgfd

• o deyilde zamanında muavinin üzerine kusmuştum, ama o ne kusmak öyle :D

11 saatlik antalya yoluydu, yani uçakda icad edilmişti halbuki

işte hep babamın suçu bunlar :D

kekler deyilde uçaklardaki sandiviçlere hayatta artistlik yapmam

0|0
    0|0
  • Otobüs sevmiyorum ben adam ..

Uçakta benzer karizmatik ve çekici davranışlarda bulunup aç kaldım asdfghjk

1|0
    0|0
    • artist misin lan havan kime bende uçak seviyorum konumuz uçak değil kjsd gerçi uçakta su bile 3-4 lira olunca o kazık yeme hissi beni kahrediyor

• Yook ya geçen deneyeyim dedim olmadı sdfgh Yaktım *-*

Emekli oldum ben mutfaktan asdfgh

• beceriksiz kjsdf

• üçer beşer götürenlerdenim

0|0
    0|0
  • Çok sık otobüse binmiyorum. En son bindiğim zamanı unuttum bile. Ama alırdım heralde.

0|0
    0|0
  • onlar zaten midemi bozuyor ben almam

0|1
    0|0
  • Gece kek yemem diyetteyim zaten.. Abur cubura karşı bir insan olarak almam. ^^

0|0
    0|0
  • Otobüs? dfg Biz ona uçak diyelim beybi.

Herzaman cool' kız rolünü oynamak tercihimdir sdf

0|0
    0|0
  • Evet alırım :)

0|0
    0|0
  • ben acim kardes kusura bakmasij kqrizma felan onpi degil desemde q7 arabam var napim ben otobusu :)

0|0
    0|0
    • q7 arabası var vay anasınıııı

• onemli olan mal mulk degil inanki hic mutlu degilim bu yasta yirmibir saglik kabinim var istedigim herseyi yaparim cok sukur ama mutlu degilim

• yok genelde geri ceviriyorum ikramları..

0|0
    0|0
  • Evet ben topkek sevmem

0|0
    0|0
  • ahahaha güldüm :D Hiçbir şey almıcam teşekkür ederım diyenlerdenım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben alırım, hatta ''bi tane de küçük kardeşim için alabilir miyim'' diye çirkefe bile yatarım dsfsd

haşırt.

1|1
    0|0
    • hatta muavin senin arkadaşındır sana ''al lan çakal herif sen 1-2 taneylen doymazsın'' der hınzır bi' gülüş atar yan tarafa geçer sdkjfs

• Artık yatma zamanı geldi yarın cemilide alırız araya ne olduysa çocuğa artık düzenli bir hayat kurdu kendine helal olsun valla kjdf

• Sabah namazına uyanmak için erken yatıyormuş. Öyle duydum ben ssfddf

• bi keresinde 14 saatlik yolculuk yaptım ve 1 kez topkek dağıtıldı bende sinirlendim kalkıp kutuyu komple aldım 3 arkadaş yedik :D

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar bilet parasını çıkarmaya çalışıyor ikramlarla :)Asıl utanılacak durum budur.İkramdır bir tane alırsın ya da canın istemez almazsın.Senin 1-2 kekinle firma batacak yatacak değil.Almassan karizman falanda tavan yapmaz.Adı üstünde ikram kabul et ya da etme.Şebeklik yapıp 'muavinin keki almadım' havan kime?Üç kuruş verdiğin bilet parasında mı?Zaten zengin olsan uçakla ya da özel aracınla gidersin.Olmadı helikopterle gidersin :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok onlara! Kulaklıklarım, müziğim ve yol manzarası yeter bana..

0|0
    0|1
  • ''hiç bir şey almıyorum'' hareketini sadece kafanı yana sallayarak yaparsın ya hah çevrende ve yanında oturanlara karşı bir karizmam oluşuyor evet bir de bazı otobüsler su bile vermiyor :S

0|0
    0|0
  • yemişim karizmasını b*k verseler o bile güzel gidiyor <3

0|0
    0|0
  • Ula bir kola dolduruyo bardagın yarısı yok.

Para verdik kekleri boş geçemem :D

1|0
    0|0
  • Bir keresinde muavin sırnaşmıştı kavga etmiştim sordu 2 kere millete siz diyor bana gelip sen diyo sinirlendim ses etmedim sabahta çay dağıtırken millete bir şey içermisiniz banada içiyonmu deyince millete siz çekiyon ben babanın oğlumuyum içiyon mu diyon yavşak deyip kavga etmiştim 100 km kala indirmişlerdi.Hala anlamadım niye herkese siz diyor bana sen diye hitap ediyor.

0|0
    0|1
  • Ben yumulurum hiç affetmem :D

0|0
    0|0
  • Genelde almam ben de. :|

0|0
    0|0
  • bi kere yaptım almadım. millet iplemedi bile sonra muavini çağırdım istedim :D

0|0
    0|0
  • Ne 3 5 i la koli koli alanlardanım ben aklhkladfha :D:D

0|0
    0|1
  • Hiç affetmem :D

1|0
    0|0
  • Hayır yaşamadım

0|0
    0|0
  • A:DAS.dA gece gece güldürdün :D

0|0
    0|0
  • alabildiğim kadar alırım acımam :D elimden gelse diğer yolcularınkinide alırım asdhsjdh

0|0
    0|0
  • yok hacı ben daha çok bizınıss kılas koltuklu uçakta waffle almayıp krızmama karızma katıyorum...

0|0
    0|0
  • canım istiyorsa alırım istemiyorsa almam bunda bir sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...