Diyelim ki size bir ölüm sunuldu. Hangisini seçerdiniz?

link

Diyelim ki size bir ölüm sunuldu ve başka yolunuz yok.

Aşağıda ki iki ölüm şeklinden birini seçmeniz gerekecek, hangisini seçerdiniz?

A) Nörotoksik Bir Yılan Isırığı ile Zehirlenme;

İlk 5 ila 7 dakika içerisinde bulantı, bulanık görme ve terleme semptomları görülecek. Ardından konuşmaya çalışsanız da tüm kas sistemleriniz felce uğrayacak, ısırılan bölgede kuvvetli anaflaktik şoka bağlı şişme ardından da solunum duracak ve nalları dikeceksiniz. Temiz ama birazcık acılı bir ölüm :)

B) Hematoksik Bir Yılan Isırığı İle Zehirlenme;

Yılanın ısırığından itibaren tahmini yaşam süreniz 10-15 dakika. Önce yılan ısırığı kanınızın pıhtılaşmasını engelleyecek ve o küçücük deliklerden tüm kanınız akmaya başlayacak.

Ardından kılcal damarlarınız tahrip olacağı için ağzınızdan, gözlerinizden, burnunuzdan yara veya kesik olmamasına rağmen hızlı bir şekilde kan akacak. İçerik olarak Beyin,Kalp ve diğer iç organlarınız kanayacak. Yani kan kusa kusa öleceksiniz.

Evet seçim hakkı sizin, hangisi olsun?

Güncellemeler:
Güncellemeden dolayı özür diliyor ve ekliyorum. B şıkkında ki ölümü şu kişilere sunmak isterdim;

-Tecavüzcüler

-Pedofiller

-Zoofiller

-Nekrofiller

-Katiller

-Ve diğer ölümü hak edenler için.

Sizce iyi bir ölüm cezası olur muydu?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• benim fobim var yılan ve akrepe. bu şekilde ölmeyii aslaaaa istemem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• B daha seksi.

1|1
    0|0
  • Gece zaten kara içimde kara oldu büyük bir uyuma kavuştular.

Cevabım:A

0|1
    0|0
    • Bazen bunlar idam edilmeli diyorum bazende Allah'ın verdiği can alınmamalı diyorum,hayırlısı

• B şıkkı dediklerine gelsin ama ben anaconda tarafindan bogularak öldürmeyi secerdim galiba :/ yani yilanli olacaksa illa. bunlarin ikiside cok berbat be ;D

0|1
    0|0
  • off aklıma kill bill deki kara mamba geldi ne alakaysa :))

ölüm her türlü zor ama a şıkkı daha iyi gibi sanki

0|1
    0|0
  • a daha cazip geliyor :D

0|1
    0|0
  • ya ben uyurken ölmek istiyorum atraksiyona gerek yok.

sessizce ölüp gideyim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• B deki ölüm gerçekten çok acı bir düşünsene kendi kanında boğularak ölüyorsun.

Şüphesiz A.

Kulağını çek tahtaya vur yine.

0|1
    0|0
  • öldürdün bizi resmen. abi b dede acı çekme hissi var. sonuçta insan kustuğu sırada boğazı yırtılacak gibi oluyor. boğulur gibi acı çekilir.

yinede b diyorum. a nın yanına yaklaşılmaz.

1|1
    0|0
  • birincisi daha cazip geldi , öyle ölmeyi cok istiyorum kanimdaki rakiyla yilani zehirlerim ben..

1|1
    0|0
Yükleniyor...