Ne dersiniz Öcalan çıkacak mı?

AİHM, Öcalan’ın tutukluluk koşullarının Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'ne aykırı olduğu iddiasıyla açtığı davayla ilgili kararını verdi. Mahkeme, Öcalan'a 'şartlı salıverme olanağı tanınmalı' dedi.

Bundan birkaç ay önce burada bu tarz bir soru açtığımda saçmalama,çıkamaz,edemez,çıkmasına izin vermeyiz gibi yorumlar almıştım. Özellikle akp yandaşı arkadaşlarıma sadece bir şey söylemek istiyorum bakın kesinlikle saldırı amaçlı değil sadece bir kez daha düşünmenizi rica ediyorum.

Arkadaşlar tamam akp yol yaptı, projelere imza attı falan ama dünyanın en iyi projesini dahi yapsa bu , terör örgütüyle bir antlaşma yapmasını affetirebilir mi?

Bunlar iktidara gelmeden bdp denen illet parti bu kadar konuşabiliyor muydu? S. demirtaş denen kusura bakmayın "köpek" seçimlerden sonra gereği yapılmazsa elimizden geleni ardımıza koymayacağız diyebiliyor muydu?

Bakın Berkin öldü ve başbakanın ağzından tek bir söz çıkmadı, varsa yoksa suriyede ölenlerle ilgileniyor. Tamam berkinin yanında bir başka arkadaşımız ve polisimizde öldü. Berkin'e verdiğimiz değer kadar onlara da değer veriyoruz ama neden bunu göremiyorsunuz sizler, neden?

Tek istediğimiz imralıdaki caniye SAYIN yerine KÖPEK denmesi

Atatürk'ümüze AYYAŞ yerine ULU ÖNDER denmesi

Daha sonra amacından sapan ve provakatörlerin çokça amacına ulaştığı gezi olayına katılan arkadaşlarımızın biraz olsun dinlenmesi ve "Tamam arkadaşlar madem parkınıza sahip çıkıyorsunuz alın park sizindir" denilerek dinlenmemiz.

ÇAPULCU yerine vatansever ilan edilmek istiyoruz.

Biz bu ülkenin vatandaşlarıyız ama o bizi hain ilan etmeye, bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor.

Sadece şunu düşünün son kez teröristler hangi amaçla doğudan çekildiler?

Hangi amaçla sustular?

Doğu'nun onlara satılması dışında hangi amaçla?

İçim yanıyor arkadaşlar. Belki çoğunuz sonuna kadar okumayacak bile ama canınız sağolsun.

Hani dış mihrakların oyunları diyor ya? Esas bizi o bölmeye çalışıyor.

Güzel cevaplarınıza teşekkürler hepinize iyi akşamlar.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• yaparlar benim için akp ve pkk nin hiç farki yok ama bu ülke yanar haberleri olsun

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• akp nin böyle bir risk alacağını kesinlikle zannetmiyorum heel ki başbakanın!

yoksa yılmaz özdilin yazdığı gibi MEZARINI TÜKÜRÜK YAĞMURUNA BOĞARLAR..

gerçi apoyu hapisten çıkarsalar da millet görse gerçek yüzlerini o da var!

2|0
    0|1
  • inş çıkmaz aslında daha başka şeylerde söylerdim de bu konu hakkında günaha girmeye gerek yok öyle biri için

1|0
    0|1
  • Çıkarabilirlerse çıkarsınlar devletin yapmadığını halk yapar öldürürler. O kadar insanı öldüren öcalan nasıl dışarı çıkabilir bir düşünün.

1|0
    0|1
  • onlar sanıyorki çözüm süreci ile öcalanda çıkacak yok öyle bişiy cezası idamdı mühebbet hapse çevrildi :)

THE END...

0|0
    2|1
  • Öcalanın çıkması demek Genel af çıkacak demek.

O çıktığı an isyan çıkar hem cezaevlerinde hem sokakta

0|0
    0|0
  • ister istemez bir gün çıkacak. severiz sevmeyiz ama bu adam hapiste ölürse asıl o zaman iç savaş çıkar.

0|0
    1|0
  • öcalan bir terörist ama onca insani o öldürmedi ya.. sadece pkk nin görünen kismiydi onun ismiyle bütünlesdi derin yapilanmalardan korkmak lazim.. senelerdir adada bekletildi yakalaninca kan mi durdu sanki?

0|0
    0|0
  • Akp gelecek sene iktidara gelirse çıkar

2|0
    0|2
  • Tek Bildigim Cıktımı Ülkede Savas Cıkar

0|0
    0|0
  • oo köpekk cezaevinden çıksınn türkiyeyii başlarınaa yıkarızzzzzzzzz adamınn

0|0
    0|0
  • cıkamaz

:

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam rahatlık içinde hapiste. Eninde sonunda çıkaracaklardır.

Çok üzülüyorum ülkenin bu hale gelmesine.

Önceden sayın diyeni içeri atarlardı, şimdi ise onlar eğerki şunu şunu yapmazsanız o size bunları yapacak deniliyor. Tehdit ediyorlar. Bu derece kendilerine güveniyorlar.

Bu güveni de kimin verdiğini biliyorsunuz. Rabbim zalimleri ve zalimlerin yanında olanları Kahhar ismiyle kahretsin inşaallah.

1|0
    0|1
  • ^^^^çıkamaz.

0|0
    1|0
Yükleniyor...