Siz güzel bayanların "Kova erkeğiyle" ilgili tecrübeleriniz, anılarınız, düşünceleriniz? :)

SporcuAdam
Şimdi bazı kızlarımız bu konuda okuyorlar, meraklılar ve yaşadıklarını burçlar üzerinden yorumluyorlar. Ben kova erkeği oluyorum ama hiçbir zamanda aklıma gelmedi ki; "Ben kova erkeğiyim, sen hebelebebele kadınısın, biz nasıl oluruz ki? Takar mısın bunu, senin için önemli mi?" demek.

Siz tatlı hanımefendilerden kova erkeğiyle ilgili tecrübelerinizi, düşündüklerinizi veya bildiklerinizi anlatmanızı rica ediyorum, tabii ki de kendi burcunuzu da baz alarak cevap verebilirsiniz. Ne düşünüyorsanız yazabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler güzel bayanlar.
Güncellemeler
+1 yıl
Up
Siz güzel bayanların "Kova erkeğiyle" ilgili tecrübeleriniz, anılarınız, düşünceleriniz? :)