Siz güzel bayanların "Kova erkeğiyle" ilgili tecrübeleriniz, anılarınız, düşünceleriniz? :)

Şimdi bazı kızlarımız bu konuda okuyorlar, meraklılar ve yaşadıklarını burçlar üzerinden yorumluyorlar. Ben kova erkeği oluyorum ama hiçbir zamanda aklıma gelmedi ki; "Ben kova erkeğiyim, sen hebelebebele kadınısın, biz nasıl oluruz ki? Takar mısın bunu, senin için önemli mi?" demek.

Siz tatlı hanımefendilerden kova erkeğiyle ilgili tecrübelerinizi, düşündüklerinizi veya bildiklerinizi anlatmanızı rica ediyorum, tabii ki de kendi burcunuzu da baz alarak cevap verebilirsiniz. Ne düşünüyorsanız yazabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler güzel bayanlar.

Güncellemeler:
Up

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yay burcuyum sevgilim kova. valla kova erkeğini idare etmek oldukça zor bir kere çk gururlu bir anda sinirlenebilen özgürlüğüne düşkün bir insan eğer bir kova erkeğiyle birlikteyseniz kesinlikle anlayışlı sabırlı ve sakin bir insan olunmalı. fakat kova erkeği kolay kolay aldatmaz ve oldukça kıskançtır.. çünkü eğer gerçekten seviosa değer verir sahiplenir ve kıyamaz.ona karşı tam bir anlayış küpüyüm oda benim en çok anlayışımı sevio.açıkçası kova erkeğine güvenmek gerekio yoksa işiniz zor.

0|0
    1|0
    • Bence de anlayış şart kesinlikle. Anlayışı gördükçe sevgiyi 10a katlıyoruz muhtemelen. Güzel bir cevap teşekkürler :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• burçlar... kova burcu insanları gerçekten sabırlı ve olabildiğince inatçı duygusal ve kaprisli başka yorum yok gende seviyorum onları

0|1
    0|0
  • Allah kahretsin hepsini aman uzak olsunlar benden delisiniz hepiniz.

0|0
    0|0
    • Ne oldu ki bu kadar hayret.

• egoist, aldatan, şıpsevdi, yalancı, çıkarcı gibi tüm kötü özellikler bu burca toplanmış adeta. kova kadını iyidir ama kova erkeğini at çöpe.

• Neyse en azından dallas gibiymiş heyecanlı

• kova erkeği ilk sevgilim sayılır. 15 yaşındaydım aldattı beni mal.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...