Chelsea kalecisinin yerine bir çocuk olsa yine de gol atamazdık değil mi?

doğru düzgün atak bile yapamadık sinirden koltukları kemirecektim niye bu kadar kötüydük?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1 tane bile adam akıllı sut atamadilar ya ilk defa boyle ruhsuz takim gördüm çok yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• cech kendi yerine eldivenlerini koysaydı yine gol atamazdık.

şutumuz yok ulan şutumuz. lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Bugün Chelsea çok güzel organize oldu. Biz bilinçli atak yapamadık. Varsa yoksa kenarda buldun mu içeri şişir. Böyle Chelsea'yı bırak Olimpiyakos'u eleyemezsin. Sağlam yere basacaktı takım. Alacaktı verecekti. Oyuncular birbirlerine çok mesafeliydi...

Selçuk'a, Drogba'ya, Eboue'ye, Burak'a artı parantez açmak lazım. Ayan beyan bu takımda yerim yok dediler...

0|1
    0|0
  • hayal gücüne hayran kaldım:)) kale boş olsa bile atamazdınız çünkü bir tane şut bile yoktu

0|0
    0|0
  • aynen be. oğlum çok kötü maçtı yalnız.

0|0
    0|0
  • kale boş olsa yine atamazlardı :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray bir amatör takım gibi oynadı melodan başka kimse chelseayı yenmeye niyetli değildi.

0|0
    0|0
  • adamlar inanmış

0|0
    0|0
  • malesef hadi herşeyi geçtim mancinin rahatlığı neydi öyle onu anlamadım sağlık olsun artık.

0|0
    0|0
  • Kaleci mi ? Kale boş olsa O drogba burak umut atamaz.Drogba'ı chealsea iyi kakaladı bize.D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruh yok bir şey yok üstüne Mancini'nin hataları da cabası kendisi sütten çıkan ak kaşık değil sadece Drogba'ya yüklenenler biraz Sneijder'e de yüklensin Drogba'yı da,Sneijder'i de hatta Burak'ı da çürüten Mancini'dir geçen sene Ronaldo ile kapışan 9 maçta 8 gol atan adam bu sene sıfır çekiyor bunun hesabını kim verecek?

0|0
    0|0
  • 2 gene ıyı ben 3 5 beklıodum yanı bı halt yapamadık

0|1
    0|0
Yükleniyor...