NTV kanalının iyi bir haber kanalı olduğunu düşünüyor musunuz?

Ne zaman NTV kanalını gündemdeki sıcak bir haberi takip için açsam reklamlar yayınlanıyor. Bu yüzden NTV'nin bir reklam kanalı olmasından şüpheleniyorum. Muadili haber kanalları görüşü ne olursa olsun aynı anda sıcak gelişmeleri haber olarak verdiklerinden artık daha çok ilgimi çekmeye başladılar.

NTV kanalını nasıl buluyorsunuz? Hangi haber kanalını takip ediyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ntv'nin diğer haber kanallarından farkı haberin doğruluğundan emin olmadan son dakika geçmemesidir. dedikoduların üzerine bodoslama atlamadığı için de yavaş kalmakla itham edildiği olur sıklıkla.

oysa neredeyse tüm gazetecilerin önünde gün boyu açık olan tek kanal da ntv'dir, bu güvenilirliğinden dolayı...

ha bir de diğerlerinden farkları; çok ama çok büyük bir olay olmadığı sürece olağan yayını kesip flaş yayına girmezler; bu nedenle de sürekli bağıran ve panik havasını körüklemeye çalşan rakiplerinden farklı bir yerdedirler.

ntv'de çalışmıyorum hayır, ancak sadece ntv'nin haberlerine tahammül edebiliyorum uzun zamandır, bir haber profesyoneli olarak...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "İnternetime Dokunma" yürüyüşünün basında yer alma dozunu görünce artık tüm haber kanallarının gözümde değeri kalmadı. NTV de dahil. Yandaş medya muhabbeti... Sinirliyim bu konuda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla şahsi kanımdır ama ART, Ulusal kanal dışında adam gibi haber alabilinecek, tarafsız kanal kaldı mı? NTV de bir tek Vedat Milor'u izliyorum. Adam neler yiyiyor ya. Off of. Olsa da yesek :)

1|0
    0|0
    • hakketen ya, ben de izemeden kendimi alamıyorum, hay bin vedat :D

• Arada salatanın sosuda balzamik galiba demiyor mu bide. :D

Sosu bulmuş, balzamiğini arıyor! :D

• ntv sıcak gelişmeyi çok hızlı bi şekilde verir sonra biter sen muhtemelen bitimine denk geliyosundur :) haber ve spor konusunda Ntv nin üstüne yok türkiyede!

0|0
    0|0
  • aslında güzel ama bu sıralar biraz tarafsızlığını kaybetti gibi

0|0
    0|0
  • eskiden dusunurdum

0|0
    0|0
Yükleniyor...