Artık kimseyi sevemeyecek miyim?

Birisini platonik olarak çok sevmiştim.Sonra zamanla imkansızlığından dolayı durumu kabul ettim ve unutmaya çalıştım onu.Sanırım unutmayı başardım,ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum ama sorun şu ki ben artık hiçkimseye karşı bir şey hissedemiyorum.Hatta tüm duygularım kayboldu.Ne mutluyum ne mutsuz.

Bu durum ne zaman geçer robot gibi yaşar oldum.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olgunlaşmışsın. Çok zor bu devirde namuslu, ahlaklı, temiz erkek bulup sevmek bir kız için. Ben de sevip unuttum. Acısını hala hissederim ara ara. Müslüman mısın bilmiyorum ama İnşirah suresinin mealini oku. Hz. Muhammed, Hz. Yusuf, Mustafa Kemal Atatürk, Abraham Lincoln, Jin Ping... Bu insanlar çok büyük zorluklar yaşadıktan ve dışlandıktan sonra lider olmuşlar. İnşirah suresinde "Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır." diyor. Sen de bu zorluğu zamanla aşacaksın. Sevgini seni sevene ver. Belki zamanla onun sevgisine aşık olursun.

Dilerim en kısa zamanda sevgilinin koynunda mışıl mışıl uyursun. Evli olarak tabi :D.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır, geçici bir durgunluk aşamasına geçtin.

Sen onu merkezin haline getirdiğin için doğal olarak hayatında geniş bir alanda yer ediniyordu.

Kaybolan bu. Arkadaşlarınla beraber takılarak, ugraşlara kendini vererek, hayatında değişikliklere gidererek bu eksikliği daha az hissedersin ve önüne bak sadece. O hisler zaman zaman başkasında yeniden canlanır, o kişi çıkacaktır elbet.

cut.

1|0
    0|0
  • Bak iste bizle siz arasindaki farklardan biri. Kizlar platonigi yasar akillanir. Lan biz de niye bu durum ille biri canimizi acitana kadar surer anlamiyorum. Hakikaten salak yaratiklariz demek ki. Hayir sadece o kisi senin degerini hak etmemistir. Emin ol degerine layik birini bulacaksindir. Ama bu onu arayacagim deyip insanlara umut verip nasil oldugunu gorunce cikip gitmek olmamalidir. Bu insanlarin canini acitir. Bunun yerine insanlara deger verdiginde asirei deger versen bile, onu hayatinin merkezine yerlestirsen bile ona bunu belli etmeyeceksin belli bir sure. Onun sevgisini anlayana kadar. Umarim dogru kisiyi bulursun

1|0
    0|0
  • Kendini kontrol etmeyi başarmışsın, çok az kişi yapabilir bunu, seni kutlarım..

Bu robotik durumun uzun süreceğini sanmıyorum, yakında, birisi çıkar,

gönlünü çalar, dikkat et, bu defa platonik olmasın :)

1|0
    0|0
  • Temennin olmasın , aniden karşına biri çıkacak ve sen ona aşık olacaksın.

1|0
    0|0
  • bu bir dönem geçer zaten aşk böyle birşeydir herkeze aynı duyguları hissetsen bu işin özelliği kalmaz demi illa karşına seni heycanlandırcak aşık olabileceğin biri çıkacak emin ol

1|0
    0|0
  • dogru insan cikarsa oyle bir seversin ki sen bile sok olursun

1|0
    0|0
  • Insan sevdigini unutamaz sadece onun yokluguna alisir sende onun yokluguna alismissin

0|0
    0|0
  • sanırım kendi başarılarını gördükçe sana saygı duyulduğunu hissedince hiç bir problemin kalmayacaktır sanırım bu konuda

0|0
    0|0
  • Sen öyle zannediyorsun kalbinde beyninde yorgun sadece şu an yaprakların dökülmiş illaki açıcaksın tekrar ve biri gelip koklucak seni

0|0
    0|0
  • yanlız değilsin

0|0
    0|0
  • seversin zamanla geçer herşey

0|0
    0|0
  • sevebilirsin bence. hatta beni sevmekle başlayabilirsin :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her önüne gelen sevilmez, gayet doğal ve böyle kal. Doğru kişiyle karşılaşınca seversin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...