Maçı izleyeniniz var mı ? O ne rahat goldu yaa :)

Maçı izleyeniniz var mı? O ne rahat goldu yaa :) bir fenerli olarak tüm gs kardeşlerime gecmş olsun diyorum ve önünüzdeki maclara bakarsınız artık :) ama üzülmedim değil yani :( yorumlarınızı alım ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı adamlar. bir tane kaleye şutu olmazmı bir takımın. şampiyonluğuda fenerbahçe götürdüğüne göre artık muhteşem yüzyıl izlerler.

1|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 15

• Her ne kadar yıllardır oynamadığımız kadar kötü oynayıp elenmiş olsak bile şerefimizle elendik.En azından avrupadan KOVULMADIK, sadece elendik.Hele bir de fenerbahçeli ve beşiktaşlı taraftarların bizim mağlubiyetimize sevinmeleri yok mu :) üzüntümüzü daha da azaltıyor.Ama haklısınız tabi takımınız şampiyonlar liginden KOVULMUŞ senelerdir CL nedir takımınız unutmuş.Sizlerinde bizim rakibimizi desteklemeniz gayet normal...Sadece oradaki 3000 taraftarımıza üzüldüm.Taraftarımız gerçekten süperdi.Hepsinin emeklerine ağızlarına yüreklerine sağlık.

1|0
    0|1
  • Ruhsuzdu gs

0|1
    0|2
  • Kendimi zorla altın gününe götürülmüş oğlan çocuğu gibi hissettim,böyle bir sıkıcı maç yok

0|0
    0|0
  • Hazard bugün Chelsea takımının en iyisiydi...

0|1
    1|0
  • 1:mancini ne kadar rahattı ayaklarını uzatmış oturuyor sanki gs yenilmiyorda yeniyormuş gibi

2:galatasarayın iyi oynuyan oyuncusunu göremedim sahada

3:chelsea çok rahattı

sağlık olsun artık yapıcak bir şey yok malesef.

1|0
    0|2
  • galatasaraylıyım... ben böyle rezil bir avrupa maçı izlemedim... 6-1 yenildiğimiz maçta bile bundan çok çok iyiydik...

0|0
    0|0
  • ruh yoktu kardeş ya

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı oynadılar biraz zorlasalar yenerlerdi

0|0
    0|0
    • cok geni yani rahat oynadılar resmen maç olsada olur olmasada olur gibiydi

• Galatasaray bitti demeden bitmezmiş =) chelsea ile muslera maç yaptı =)

0|2
    0|4
  • londraya elenipte dönelim mantığıyla gitti heralde bizimkiler. oyun yok ruh yok

0|1
    0|0
  • hangisi 1. simi 2. simi

0|0
    1|2
  • sahanın en iyisi musleraydı

0|1
    0|2
  • acıtırlar ...

0|0
    0|0
  • Pis fenerli siz gidemiyorsunuz dimi Avrupa ya yerinize oynarız :))

0|1
    1|2
  • Koyu galatasaraylıyım.Takım çok ruhsuz o drogba şerefsizi manciniye trip atıyor.Şut çekmekden aciz bu adamı futbolcu diye alan adam Aptalın önde gidenidir.! Selçuk burak drogba alex telles umut bulut bunlara verilen para şehit ailelerine verilse On numara olur.Yazık sana ünal aysal ve gs'nin ruhsuz köpek futbolcuları.

0|0
    0|0
    • aynen Drogba cok rezildi.

• Drogba tamamen rezil .Eğerki bu sene takımda tutan olursa drogbaı aptalın ağbabasıdır.Her kim olursa olsun.

• neden gizlisin?

cıkarmısın lütfen gizliden.

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray berbat oynadi ne yazik ki...

Maglubiyet,elenmis olmak falan neyse de bence kendisine yakismayan

bir oyundu...mücadelesizlerdi.

Gecmis olsun diyeyim.

2|1
    0|0
  • Galatasaray regl olmuş gibiydi.

0|1
    0|1
  • Canımızın ne derece yandığını bilemezsiniz , anlamanızı beklemiyoruz zaten efenim ..

Ne kadar üzülsem de ' Başarılar gelir geçer Asaletin bize yeter ' derim ..

1|2
    0|1
  • Öncelikle teşekkürler ama ligde kabusunuz olmaya geldik diye düşünüyorum şimdi eskisi kadar yorgun olmayacağız ve lige kenetleneceğiz umarım çok başarılı olup kaf dağının ardında olmayan 4.yıldızımızı takacağız başarılar Aslanlarım

0|0
    0|0
  • hazard her zaman ki gibi harikaydı <3

0|0
    0|0
  • valla ben 2 yle kurtardığımıza şükrettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...