Galatasarayın elenmesine en çok kim sevindi?

Galatasarayın elenmesine sizce en çok kim sevindi?

• Fb
    100% (6)68% (13)76% (19)Oy Ver
  • Bjk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fbjk
    0% (0)32% (6)24% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe her ne kadar sevinse de Avrupa'da kendi kendini rezil eden düşüren başka bir takım daha yok ülkede önce kendilerini pislikten temizlesinler sonra karşımıza çıksınlar onların bizim seviyemize gelmesi için 2 UEFA kupası kaldırmaları gerekir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Yaralı ceylan üzülmüş başkalarina saldiracagina takimini irdele

2|9
    1|2
  • Ben ne sevindim ne üzüldüm.

Sinirlerim bozuldu sadece. Deplasman' da ne oluyor size arkadaş, oynayın ya, savaşın biraz, bence gazetelerin başlığı şu olmalı; - Galatasaray deplasmanda 11 kişi eksiğiyle Chelseye mağlup oldu.

cut.

1|0
    0|0
  • link bunlar daha çok sevinmiş baksana ne kadar mutlular

1|5
    3|5
  • Fenerbahçeliyim.. Siz ne kadar provoke etseniz de sevinmedim doğrusu..

1|2
    1|2
  • mesele elenmek değil yeğen mesele gol pozisyonuna bile girememek mesele adamların kedinin fareyle oynadığı gibi oynaması yeğen.

1|3
    1|1
    • kesin kına yakmışsındır sen :D

• kına falan yakmadım galatasarayın oynadığı futbola gerçekten üzüldüm böyle olacağını baştan beri yazdım chelsea turu geçecek kadar gol atacak sonra top çevirecek dedim öylede yaptılar. şunu unutmayın galatasarayın başarıları fatih terimle sınırlıdır. terim tekrar gelene kadar gs daha kötü olacak.

• insanları kutuplaştırmaya gerek yok. bu tarz sorular yüzünden ülke bile bu halde.

cevabım ise chelsea taraftarı.

0|1
    1|0
    • bu ülke tayyip yüzünden bu hale geldi

• top oynamadı yavşaklar her sene şampiyonlar ligine gidiyorlar birde avrupada bizden kralı yok diyorlar ulan 14 sene önce bir kupa almışsın başka naptın her sene şampiyonlar ligindesin be <3

1|1
    2|3
  • Şikeciler..

3|2
    2|4
  • amma çok dert etmişsin sende yaa,bakıyorum çok içine dokunmuş sevinmeleri, aynısı sizin taraftarda yapmadı mı chelsea yi hava alanında karşılayan kimlerdi?

geçin aşın bu işleri takılmayın

1|3
    0|1
  • Herşey belliydi zaten biz hep dedik bu takım sahaya yenilmek için çıkmış.

1|3
    1|0
  • Bir BEŞİKTAŞlı olarak söylüyorum kimse sevinmez Türkiye'yi temsil ediyor

3|2
    0|0
    • sana inanıyorum çünkü sen gerçek beşiktaşlısın,ama fbjk liler bayram ediyorlar şuan

• Keşke bugün kötü oynayan Galatasaray'ın yerine fenerbahçe oynasaydıda bu inglizleri bu özel günde hüsrana uğratsaydık. Fanatik galatasaraylıyım. Hiç yakıştıtamadım bugünkü futbolu galatasaraya..

1|2
    0|1
  • link banane yav :D

0|3
    2|3
    • eksi verenlerinde ALLAH bilasını versin buda onlara gelsin ;) bence en çok siz sevindiniz bak linke :D link

• Kısacası vatan hainleri

2|2
    0|3
  • fenerbahçe lı arkadaslar kına yaktılar bıle

1|0
    0|2
  • Ben bir Fenerbahcelu olarak uzuldum acikcasi cunku Turkleri temsil eden bir takimin kazanmasi bizi gururlandirir kaybetmesi uzer... :( keske Turk ler adina kazansaydik

(yorumlarda fb ye laf yapanlar sizin takimlarinizi satin alacak kadar zengin bir takimiz dahasi varmi?)

Bunu ben soylemiyorum resmu kayitlar soyluyor Turkiyenin en pahali takimo FENERBAHCE diye inanmayam arastirsin ;)

0|1
    0|0
    • peki sana soruyorum, türkiyenin en pahalı takımı fenerbahçeyse bu neden kadroya yansımıyor, gs ile hemen hemen aynı kadro değerine sahipsiniz, hatta gs sizden daha kaliteli kadroya sahip(yıldızlar anlamında) ama daha iyi futbol takım oyunu oynuyorsunuz belki ayrı konu

• Bak kardo kendim soylemissin onlar yildiz aliyor oynuyor biz o kadar yildiz pesinde kosmadan daha iyi oynuyoruz :)

• Türk takımı bilmeyen hainler

1|0
    0|1
  • ingılızler...

0|0
    0|0
  • kına yaksınlar (sözüm sevinenlere)

1|0
    0|0
  • ne saçma bir soru bu

0|0
    1|0
  • hazardın bakkaları çok iyiydi ya,adamlar makara aldılar gsyi.

1|3
    0|5
  • Ben Beşiktaşlıyım ve burada sevinmeye değer ne buluyorlar anlamadım

0|3
    0|0
  • Fanatik aptallar.

0|0
    1|1
  • Fb bjk sevinse ne olacak.Bende koyu galatasaraylıyım. Senin takımın ruhsuz köpek gibi oynarsa olacağı bu.Nerede metin oktay nerede fatih terim ruhu.Selçuk burak drogba bunlara futbolcu diye para veriliyorsa bu ülke herzaman geriler ;)

0|1
    0|1
  • sevinmem Bugün Türkiyenin bir takımı yenildi.

0|0
    1|2
    • yani seni bilmesem sevinmediğine gerçekten inanacam ha :D

bu tayypçilerin hepsimi böyle ikiyüzlü yav?

huyundanmı,suyundanmı artık,hepiniz bu modelsiniz :)

• bayan düzgün konuşun ben tayyipçi değilim oyumu boşa atarım tanımadınız insanlar hakkındada yorum yapmayın inanmak zorunda dilsiniz.ikiyüzlü biri varsada oda sizsiniz ortamı germeye çalışıyorsunuz.

• türkiyeyi temsil eden bir takımın yenilmesine sevinilmez arkadaşım

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerliler.

1|0
    0|0
  • ben sevindim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...