Çocukluğunuzda, dinlediğiniz masallardan aklınızda en net kalanını paylaşır mısınız?

Büyüklerimizin anlatığı masallar unutulmazlar.

Örn. Dedem anlatırdı hele bir tanesini hiç unutmam, birazda duysaldı.

Dinlerken gözlerimi kapatırdım ve masalda ki dünya da hayat bulurdum. Adeta yaşardım masalın içinde.

Sizinde etkilendiğiniz, çocukluk çağınızda dinlediğiniz masallardan seçmeler alabilir miyiz?

Ewetse buyrun...

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ayi bebegini dövüyordu bayiliyordu ...onun gibi birsey

ikinciside kirmizi tangali kiz masal kitabim vardi kurt resmi cok korkuncdu aglamistim ertesi günü bremen mizikacilarini almisti babam..

0|0
    0|0
  • Bana anlatılan hikaye olmadı.

Yoksullugun turkusunu soyluyordu annem kulagıma

0|0
    0|0
  • Bir gün köpek uçmak istemiş , bir gün kargaya gitmiş, karga buna anlatmış , bizimkide inanmış

Tırmanmış koşa koşa , balkonun kenarına , açmış kulaklarını dikmiş gözlerini , atmış kendini yere köpek ölmüş vah vah vah, karga gülmüş hahahahah

0|0
    0|0
  • BREMEN MIZIKACILARI w w w.atlikarincam.com/masallar/bremen.htm

0|0
    0|0
  • Bana Hiç Bir zaman Masal anlatan annem babam olmadı zıbar yat diyen annem oldu candır o can :D <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• pamuk prenses ve yedi cüceler, kırmızı başlıklı kız, uyuyan güzel, bremen mızıkacıları,çizmeli kedi, uzaylı kız tira,dans eden 12 prenses, robin hood... bunları hatırladım.

0|0
    0|0
  • kibritçi kız çok üşümüştü ya o neydi öyle. niye masallar bu kadar kötü. izlediğim çizgi filmler de öyleydi hep en sevdiğim karakter ölürdü.

0|0
    0|0
    • Kibritçi kız evet güzeldi oda, ancak kastım daha naturel masallar.

Yükleniyor...