Maç yorumları burayaaa

bu nasıl bir maç böyle, nasıl oyun tarzı, Türk futbolu niye böyle aciz arkadaşlar?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sene 88 dı sanırım rapıd macı vardı,o zaman asık olmuştum bu takıma,sımdıye kadar bu kadar ruhsuz topcunun bır arada oldugu avrupa macını seyretmemıştım,hele drogba,herıf kendını hala chelseade oynuyor sanıyor,bu kadarmı top ezılır... sen selcuk sap falanmı ıctın mactan once? yekta nerdeydın oglum sen cıkarken gordum senı... burak senı pttde oynatırsamınsan degılım...bıraz melo vardı sadece,musleraya laf yok sadece o her zamankı muslera...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fatih Terim'in cefa çekerek bizi çıkardığı bu Şampiyonlar Liginde mancininin gelip sefa sürmesini beklemiyordum zaten. İlahi adalet. Dilerim aysal serefsizi Fatih Terim'i çokkk arar

0|0
    0|0
    • yapıcak birşey yok şimdi de desin gsliler bizi ilki kurtardın ünal başkan diye artık geçti bitti üzülmeyin sağlık olsun.

• manciniden iyi teknik adam gelir belki.

• malesef değil sevicekmiydi birde tabiki umrunda değil yabancıları tanımazmıyım.

• Galatasarayıma hiç yakışmadı çok kalp kırdı o gece ligde lider olsak bu kadar konuşulmazdı bu konu fakat Galatasaray nasıl bir takım olduğunu biliyor ve bilmeli de ama bunun değerini bilmeyen paragöz insanlar olduğu sürece Chelsea'ya elenmemiz çok şaşırtıcı olmadı,adamlar oynamadan maç kazandı ne diyelim

0|0
    0|0
  • Mahalle takımı gibi oynadı gurur verici değildi heyecanımı yerle bir ettiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tek atak bile yok çok yazik

0|2
    0|0
  • Chelsea oyunu ile hak etti. Biz ise zerre hak etmedik. Drogba bugün takımına ihanet etti. Asıl takımı biz değildik bugün...

0|1
    0|0
  • çok fazla söze gerek yok mancini yi kovmaları gerek galatasaray yeniliyor adam bacaklarını uzatmış rahatına bakıyor.

1|1
    0|0
    • bide gülüyorrr sinirden patladım yaaa

• Terim gelmez kii milli takımı yarıda bırakmaz

• gideceğini sanmıyorum parayı alıp keyfine bakıyor umrunda mı GS

• bir sürü nedenden kaynaklanıyor.öncelikle türk futbolunun yönetiminden başlanmalı bence

0|1
    0|0
  • Fatih Terim ne büyük hocaymış arkadaş.Gittikten sonra ne hale geldi Galatasaray.

fatih terimin galatasarayı belki 5 yerdi ama adam gibi top oynatırdı, yenildik ama ezilmedik dedirttirirdi

1|1
    1|0
  • Galatasaray bitti demeden bitmezmiş =) chelsea ile muslera maç yaptı =)

0|1
    0|0
  • Türkiyede sadece futbol mu aciz.D Burak selçuk drogba gibi karaktersiz insanlar varsa bu futbol böyle.D Taraftarlarda suç.Adamlar çatır çatır 30 bin dolar maç başı alsınlar onlar para verip kendilerini rezil etsinler.D

0|1
    0|0
Yükleniyor...