Chelsea galatasarayi eLedi

Galatasaray sampiyonlar liginden elendi seruven yine sona erdi dusuncelerinnn

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• İzlerken ülkem adina yerin dibine girdim tek atak yok

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Aysal serefsizi, mancini ve drogba derhal bu takımdan gitmeleri gerekiyor.

kenarda durup gömleğinin terden ıpıslak olan Fatih Terim'i bir kez daha özledim

0|0
    0|0
  • Rezaletti gururlandırmadılar.

0|0
    0|0
  • Bu maçtan tek anladığım şey futbolun bir takım oyunu olduğunu unutupta her şeyi Drogba bilerek oynamadı diyerek kul hakkına giren onca taraftarın olduğu+İtalyan beyinsizliği yapacak bir şey yok o ruhu bize Terim'den başkası getiremiyor

0|0
    0|1
  • fbjk li şerefli ! ler bayram etsin

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Kişiliksiz herif Drogba. Sen lig maçında eski takımınla karşılaşmıyorsun telafisi yok. İmparator Mancini çok seviyor zaten onu gs yine 2011 sezonuna dönüyor açık ve net.

0|0
    0|0
  • bi galatasaraylı olarak bugünkü futboldan utandım.. yenilirsin anlarım fark yersin anlarım ama bir takım hiçmi atağa çıkamaz. takımda ayakta duran tek meloydu. hele drogba. sürekli bir iyiniyet elçisi gibi davranıyor. adamın öncelikli işi futbol oynamak. ama herif onun dışında sanki chelsea defansına yardımcı olmak için oynadı gibi. elendiğimiz iyi oldu. en azından böyle saçma sapan adamları bir daha izlemeyiz

1|0
    0|0
  • galatasaray uzun yıllardır avrupa maçında hiç bu kadar ezik ve silik oynamamıştır, real den 6 yediği maç dahil

0|1
    0|1
  • DrogbaMarvel.

0|0
    0|0
  • belliydi zaten.

0|2
    0|0
  • Galatasaray bitti demeden bitmezmiş =) chelsea ile muslera maç yaptı =)

0|1
    0|2
  • yapcak bişi yok seneye kısmetse

0|0
    0|0
  • Bizim kulüplerin aşağılanmaya ihtiyacı var Böyle top oynanmaz

0|0
    0|0
    • Birde ne zaman takım yaş ortalaması 25 26 olur kaliteli topçular yetiştirip haftada 4 maç yapma seviyesine gelirsek bir şeyler olur

• umarım biraz ders çıkarırlar hele hele mancini

0|0
    0|0
  • Drogba Bilerek Oynamadı Özet.

0|0
    0|0
    • Bencede...sabri reyiz olcakti onun yerindee en azindan kim oynuyor belli olurdu... drogbanin pili bitti artikk

• sağlık olsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...